uygunaraba
Araba KredisiSenetle Araba

WOWWO Senetle Araba Satışı

Senetle Araba Almak İsteyenler wowwo firmasını duymuşlardır. Wowwo ikinci el ve sıfır km taşıt satışı yapan ve banka kredisi olmadan taksitle araba satan bir kurumdur. Bu mağazadan bankadan taşıt kredisi alamadıysanız ve banka siciliniz kötü olsa bile araba alabiliyorsunuz. Araba almak için sadece vergi borcunuzun ve icralık bir durumunuzun olmaması gerekir. Çünkü icralık bir durumunuz olursa icraya veren kişi arabayı aldığınızda arabaya haciz koyacaktır. Bu sebeple wowwo firması bu şartları inceledikten sonra size kredi imkanı sağlayacaktır.

Ülkemizde senetle araba satan yerler genel olarak dolandırıcılar gözüyle bakılabilir. Bu gayet normaldir. Çünkü bir çok vatandaş senetle araba veren yerler tarafından dolandırılmıştır. Ancak wowwo firması o firmalar gibi değildir. Adresleri ve telefon numaraları belirli olan ve istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bir firmadır. Wowwo’ya gelen müşterilere pratik çözümler sunan firma yetkilileri aynı zamanda istediğiniz arabayı almanız için size ön ayak olmaktadır.

Wowwo Güvenilir mi?

Wowwo şirketi oldukça profosyonel bir şirkettir. İnternet üzerinde yaptığımız araştırmalarda bu şirketi öven de var aşağılayan da var. Ama bizim araştırmalarımıza göre bu şirketin her hangi bir sıkıntısı yok. Yine de bir araç alacağınız zaman muhakkak firmayı araştırmanızı öneriyoruz. Wowwo’ya sizin güvenebileceğiniz gibi onlarda size güvenmek istemektedir. Wowwo firmasına gelen kişilere senetle araba veriyorlar ama güvenmedikleri ve ödeyemeyeceklerini anladıklarının kredilerini iptal ediyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Çankırı Senetle Araba Veren Yerler
www.wowwo.com

Sistem Nasıl İşliyor?

Wowwo firması internet sitesi olan www.wowwo.com adresine girip buradaki araçlardan veya İstanbul sınırlarında olan herhangi bir aracı almak için wowwo’ya başvuru yapıyorsunuz. Bu yaptığınız başvuruda sizin siciliniz sorgulanacak ve ona göre peşinat ödemeniz istenecektir. Wowwo firması peşinatsız araç vermemektedir. Bu yapılan araştırmalar sonunda peşinat miktarı en az %25 en fazla %40 olarak size dönecektir. Alacağınız aracın belirtilen peşinatını verdikten sonra 36 ve 60 ay vadeye kadar alabiliyorsunuz.

Bütün işlemler bittikten sonra aracın sigortası ve kaskosu yapılıp senet imzalama işine geçiliyor. Ödemelerinizi sizin istediğiniz bir tarihe alıyorlar ve size kolaylık sağlıyorlar. Verdikleri IBAN numarasına senetlerin tarihi kadar ödeme yapıyorsunuz. Aracınızın borcu bitesiye kadar araç Wowwo firması üzerinde görülüyor. Senetlerin ödemeleri bittiğinde ise araç tamamen sizin olacaktır.

Wowwo Firması Gelen Şikayetler

İnternet üzerinden yaptığımız araştırmalar sonunda bazı şikayetler gözümüze ilişti. Genel olarak borcunu ödemeyen kişilerin yazdığı şikayetlerde borç ödenmediği için avukata verildiği yazmaktadır. Wowwo firması size en başta bir sözleşme imzalatacaktır. Bu sözleşmeyi okumadan imza atmayınız. Orada nasıl ödeme yapacağınız ve ödeme yapmazsanız nelerin olacağı yazıyordur. Bu yüzden eğer senetle araba almak istiyorsanız senet tarihinde ödemenizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Yukarıda sizlere senetle araba veren WOWWO firması hakkında bilgiler verdik. Bu firmadan senetle arabalar alabilirsiniz. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazarak bize bildirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  ING Bank Taşıt Kredisi 2020 (60 Ay Vade)
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı