uygunaraba
Araba KredisiSenetle Araba

Antalya Senetle Araba Nasıl Alınır?

Antalya Senetle Araba Veren Yerler nasıl bulunur? Peşinatsız senetle araba veren galerilerin telefon numaraları ve adresleri nelerdir? Şimdi sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz. Eğer Antalya’da oturuyorsanız ve senetle araba almak istiyorsanız bazı galerilerden bu işlemi yapabiliyorsunuz..

Bankalardan taşıt kredisi almak son zamanlarda oldukça zorlaşmış bir durumdur. Eğer bankadan kredi alamıyorsanız kredi notunuzun ve kredi sicilinizin kötü olduğundandır. Taşıt kredisi dâhil tüm banka kredilerinde işlem yaptığınız zaman banka kredi notu sicilinize bakacaktır. Bu sebeple senetle araba arayışları son yıllarda oldukça fazla olmuştur. Çünkü artık araba alımı ihtiyaç haline gelmiştir. Neredeyse arabasız hiçbir yere gidemez oluyoruz. Nakit sıkıntısı yaşayan ve tık para araba alamayan kişilerde senetle araba alabilirler. Bugün sizlere Antalya  Senetle Araba Nasıl Alınır bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Antalya Senetle Araba Veren Galeriler Nerede Bulunur?

Antalya ilinde pek çok senetle araba veren galeri bulabilirsiniz. Sizde size uygun olan galerileri bulduktan sonra başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Senetle araba satan yerler genel olarak peşinatsız olarak işlem yapmazlar. Ama peşinatsız olarak da işlem yapabilirsiniz. Bunun için iyi araştırma yapmanız gerekiyor. Senetle araba satan galeriler normal araç fiyatlarının %20 ile %30 arasında işlem faizi koyarak sizlere 36 ve 60 ay vadeye kadar araç satışı yapacaklardır. Senetle araba almak için kredi notunuz önemli değildir ama bankalardan veya herhangi bir başka yerden icralık olmamanız ve vergi borcunuzun olmaması gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  TEB Satılık Araçlar Listesi

En Ucuz Vadeli Senetle Araç Satanlar

Senetle araba almak istiyorsanız öncelikle etrafınızdaki senetle araç veren galerileri bulmanız gerekiyor. Her galerilerin kendilerine özel kampanyaları vardır. Bankalardan taşıt kredisi ile araç alamıyorsanız aynı şartlarda senetle araç alımı yapabilirsiniz. Sicili bozuk olanlar gelir belgesi olmayan kişiler peşinat verdikleri taktir de istedikleri arabayı alabilirler. Senetle araba almak için Şahin, Doğan ve yüksek model araç alımlarını da yapabilirsiniz. Bankalar gibi belirli bir yaş sınırlaması yoktur.

Senetle Araba Antalya

Senetle sadece 2.el araç alımı yapabilirsiniz. Antalya’da oturan ve oto galerilerin bulunduğu bölümde senetle araç satışı yapan birçok firma vardır. Bu firmalardan beğendiğiniz arabayı alabilirsiniz. Eğer etrafınızda senetle araba veren galerileri bulamazsanız www.google.com/maps sitesine girerek arama kısmına senetle araba yazarak etrafınızda ve size en yakın olan yerleri adres ve telefon numaraları ile görebilirsiniz. Senetle araba satan yerler olarak şu adreslere ulaşabilirsiniz.

Bu firmalardan senetle araba alımı yapabilirsiniz. Resmi internet sitelerine girerek bu firmaların sattıkları araçları görebilirsiniz. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı