Senetle Araba Veren Yerler 2019 (PEŞİNATSIZ, ANINDA)
26 Eyl, 2019 22:10 tarihinde eklendi

Senetle Araba Veren Yerler 2019 (PEŞİNATSIZ, ANINDA)

Senetle Araba Veren Yerler 2019 (PEŞİNATSIZ, ANINDA)

Senetle Araba Veren Yerler 2019 yılında hangileridir bu konu hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Peşinatsız Senetle Araba veren yerler genellikle büyük şehirlerde bankalardan kredi alamayan kişilere senet karşılığında yardımcı olmaktadırlar. Eğer bankalardan kredi alamıyorsanız ve bu kredi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Senetle araba almak kimileri için güvenli mi sorusunu da getirmektedir.

Eğer senetle araba almak istiyorsanız öncelikle alacağınız mağazayı araştırmalı ve referanslarını bulmalısınız. Her önüne gelen yerden senetle araba almak uygun değildir. Daha sonra sizler için beklemediğiniz sıkıntılarla da boğuşabilirsiniz. Genel olarak senetle araba veren yerler ikinci el araç alımlarında verilmektedir.

Bu senetle araba işlerinde bilmeniz gereken bir diğer etken ise, alacağınız arabayı senetle aldığınız zaman yüksek miktarda aylık ödemeler ile ödeme yapacağınızdan arabanın normal fiyatı üzerinde satın alırsınız. Senetle alışveriş yaptığınızda olan faiz uygulaması araba işlerinde de aynısı uygulanacaktır. Şimdi sizlere Senetle araba veren yerler hakkında bilgiler vereceğiz.

Peşinatsız Senetle Araba Veren Galeriler

Büyük şehirlerde senetle araba veren pek çok firma vardır. Yalnız peşinatsız veren çok az yer vardır. Peşinatsız araba vermek isteyen galeriler öncelikle sizin banka gibi sicilinizi bilmek isterler. Bu yüzden herkese peşinatsız araba kredisi verilmemektedir. Düzenli bir gelirinizin olması, ödeyecek güçte olmanız, kefil bulmanız ve varsa teminat bilgilendirmesi yapmanız peşinatsız araba alımlarında güçlü bir şekilde sizlere yardımcı olacaktır. Aksi taktirde belirli bir peşinat vererek araba alabilirsiniz. Kısacası tamamı senetle araba alma imkanınız yoktur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Vakıfbank Taşıt Kredisi 2019 (Sıfır ve İkinci El)

Senetle Araba Satan Yerler

İnternet üzerinden arama yaparak senetle araba satan yerleri bulabilirsiniz. Başlıca firmalar şu şekildedir.

 • com
 • com
 • Otovadeli
 • Letgo

Ayrıca www.google.com/maps uygulamasına girerek arama kısmına senetle araba yazarsanız etrafınızdaki en yakın olan senetle araba satan galerilere ulaşabilirsiniz. Bu yukarıda verdiğimiz firmalar araba değerinin %30’u kadar peşinat istemektedirler. Senetle araba almak için bu peşinatı ayarlamanız gerekmektedir. İnternet sitelerine girerek arabalara ve fiyatlarına bakabilirsiniz.

Senetle Araba Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Senetle kredi, Senetle araba, Senetle motor almak istiyorsanız öncelikle iyi bir firma olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Çünkü senetle araba aldığınızda araba taksitleri boyunca aracınızda ipotek olacaktır. Güvenilir bir firma olursa borcunuz bittiğinde her hangi bir sıkıntı yaşamazsınız.

Senetle araba aldığınızda taksitlerinizi ödediğinizde her ödediğiniz taksitin senedini almayı unutmayın. Araç aldığınız firmanın da tüketici kanunlarına uygun olduğunu ve sözleşmelerinin olup olmadığına muhakkak bakınız. Eğer senet işlerinden fazla anlamıyorsanız, yanınızda bu işleri bilen birini muhakkak götürmelisiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

 1. Habib

  Bir araç almak istiyorum mümkün mu istanbul

  • access_time 26 May 2019, 18:16
  • Cevapla
 2. Yasemin

  Senetle araba almak istiyorum Ankara. Bankalar vermiyor. Yardım edin

  • access_time 28 Ağu 2019, 22:19
  • Cevapla
 3. memet

  Senetle arabanın adresi wowwodur. Ben aldım. Sizde başvurun.

  • access_time 28 Ağu 2019, 22:23
  • Cevapla