uygunaraba
Bankalarİhtiyaç Kredisi

Kredi Alamayanlara Kredi Veren Bankalar

Kredi Alamayanlara Kredi Veren Bankalar hangileridir? Kredi alamayanlara başvuru nasıl yapılır? Kredi notu önemli olmayan bankalar başvurusu yazımızda.

Kredi alamayanlara kredi veren bankalar genel olarak düşük kredi notuna ve bazı şartları yerine getiren müşterilere para veren bankalardır. Bilindiği gibi bir bankadan kredi alabilmeniz için banka şartlarına uygun olmanız gerekiyor. Banka şartlarına uygun değilseniz her bankadan kredi alamazsınız. Ama bazı bankalar yüksek faiz oranları uygulayarak kredi başvurusu yapmaktadırlar. Şimdi sizlere kredi onayı alamayan ve kredi kullanmak isteyenler için hangi bankalardan başvuru yapmalısınız bunun bilgisini vereceğiz.

Kredi Veren Bankalar

İlk önce neden kredi alamadığınızı bilmeniz gerekiyor. Eğer düşük kredi notunuz veya gecikmelerden dolayı kredi alamadıysanız çalışma yapabilir veya bazı bankalara başvuru yapabilirsiniz. Ama eğer bankalardan dolayı icralık bir durumunuz varsa bu şekilde kredi alamazsınız. Düşük kredi notunuzun olduğunda ise Aktifbank, Burganbank, PTT, ING, Fibabanka ve ICBC Bank gibi bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu bankalar düşük kredi notuna yüksek oranda faiz işleterek başvuru imkanı sağlarlar. Eğer icralık durumunuz varsa da bankalardan değil de senetle kredi veren yerlere başvuru yapmanız gerekiyor.

Senetle Kredi

Kredi alamayanlara kredi veren bankalar olarak araştırma yapıyorsanız senetle kredi veren yerlere bakabilirsiniz. Senetle kredi veren yerler genel olarak faktoring firmalarıdır. Bu firmalardan sadece ipotek karşılığı olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Senetle kredi aldığınız faktoring firması verdiğiniz ipoteğin ekspertiz değerine göre size kredi verecektir. %30 ile %50 arasında değişen oranlarda anlaşma yapabilirsiniz. Faktoring firmalarından direk bireysel kredi alamazsınız. Eğer kredi notunuz düşükse aşağıdaki Aktifbank kredisini inceleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  1100 Puana Kredi Alınır mı?

Aktifbank Kredi

Aktifbank üzerinden kredi alacaksanız öncelikle yüksek faizle kredi alacağınızı bilmeniz gerekiyor. Kredi notunu dert etme adıyla verilen bu kredilerde 30.000 TL’ye kadar sadece ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Aktifbank resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız bu başvuruda anında sonuç görebiliyorsunuz. Eğer krediniz onay alırsa 60 ay vadeye kadar kredinizi adresinize gelen banka personeli aracılığı ile kullanabilirsiniz. Bu banka şubesiz bankacılık olarak hizmet vermektedir.

Yukarıda sizlere kredi alamayanlara kredi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde verdiğimiz bankalardan ihtiyaç kredisi veya ipotekli kredi alabilirsiniz. Emekli olan vatandaşlar için her hangi bir kredi notu önemli değildir. Emekli maaşı aldığınız şubeden kredi alabilirsiniz.

Kredi Başvurusu ve Detaylı bilgi için : www.kredivepara.com  

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı