uygunaraba
Kredi Kartı

İNG Pegasus Plus Kart Başvurusu

İng Pegasus Plus Kart Başvurusu nasıl yapılır? İng Pegasus Plus Kart Başvurusu yapmak için kredi notu kaç olmalı? İng Pegasus Plus Kart diğer kartlardan ayıran özellikler nedir? İng Pegasus Plus Kart Başvurusu ve tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. 

İng Pegasus Plus Kart başvuru seçenekleri; İng şubesine gitmek, internetten başvuru yapmak ve SMS yoluyla başvuru yapmak şeklinde toplamda üç farklı çeşittir.

Şubeden başvuru Nasıl Yapılır?

müracaat seçeneklerinden İng şubesine gitmek seçeneğine başvurmak isteyenlerin şubeye gitmeleri, orada bulunan kredi kartı müracaat formunu eksiksiz doldurmaları ve teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurunuz bir sorun olmadığı takdirde forumda belirttiğiniz adrese gönderilir. Bunun yanında isterseniz kartınızı şubeden de alabilirsiniz. Şubeden almak isteyenler yanında nüfus cüzdanlarını getirerek kredi kartını teslim alabilirler.

İnternetten Kredi Kartı Başvurusu

Diğer bir seçenek olan internetten müracaat yapmak ise yukarıda bahsettiğimiz şeklinde dört aşama ile gerçekleşmektedir. Müracaat bilgileri, ürün detayları, sözleşmeler ve ürün açılışı olmak üzere dört aşamadır. Başvuru bilgilerinde T.C. Kimlik numarası, cep telefonu numarası ve orada bulunan doğrulama kodu istenecektir. Daha sonrasında anne kızlık soyadı, eğitim durumunuz, çalışma şekliniz, ev durumunuz, aylık belgelenebilir geliriniz ve ek geliriniz istenecektir.

Bu istenilen bilgiler doldurulduktan sonra ikinci aşamaya geçilebilir. İkinci aşfakat ürün detaylarıdır. Bu bölümde almak dilediğiniz kredi kartının içeriğini ve bilgilerinı belirlersiniz. Üçüncü aşamaya gelindiğinde ise bu aşfakat sözleşmeler aşamasıdır, kartınızın anlaşmaları yapılarak son aşfakat olan ürün açılışı aşamasına geçilir. Bu bölümde ise kartınız aktif hale getirilir. İng Pegasus Plus Kartınızın başvurusunu tamamlamış olmuş olursunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  ING Pegasus Plus Kart Limit Arttırma

SMS ile Pegasus Kart Başvuru

diğer bir başvuru seçeneği olan SMS kanalıyla müracaat seçeneğinde ise telefonunuzun bildiri kısmına PGS yazdıktan sonrasında bir boşluk bırakarak T.C. Kimlik numaranızı yazın. Daha sonra 2205 numarasına kısa mesaj atın. Böylece SMS yöntemiyle kredi kartı başvurunuzu yapmış olmuş olursunuz. Başvuru sonuçları öğrenmek için ise satın alan hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Alan kişi hizmetleri numaramız 0850 222 0 600. Bu numaradan başvuru değerlendirme süresi dolduğu zaman kredi kartınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

ING Pegasus Kart Başvurusu

İng Pegasus Plus Kart Başvurusu öteki İng kredi kartlarında olduğu şeklinde dört aşamadan meydana gelmektedir. İnternet üzerinden gerçekleşen bu dört aşamalı pegasus plus kart başvurusunda ilk aşama müracaat detayları adı altında sizden T.C. Kimlik numarası, cep telefonu numarası ve orada bulunan doğrulama kodunu girmeniz istenecektir. Daha ondan sonra telefonunuza yollanan şifreyi orada bulunan boşluğa yazmanız istenecek. Böylelikle bilgilerinizi doğrulamış olursunuz.

Bunların haricinde istenilen ek bilgiler var. Bunlar anne kızlık soyadı, eğitim durumunuz, çalışma şekliniz, ev durumunuz, aylık belgelenebilir geliriniz ve ek geliriniz olacaktır. Bu istenilenlerin her birini doğru şekilde yaptıktan sonra ikinci aşama olan ürün detayları aşamasına yönlendirilirsiniz. Bu bölümde almak dilediğiniz kredi kartının içeriğini ve detaylarını belirlersiniz.

Daha sonra üçüncü aşamaya gelinir. Üçüncü aşama sözleşmeler kısmıdür. Sözleşmeler bölümünde kartınızın anlaşmaları yapılır ve son aşamaya gelinir. Dördüncü aşamamız ise ürün açılışıdır. Bu bölümde ise kartınız etken hale getirilir. Böylelikle İng Pegasus Plus Kart Başvurunuz tamamlanmış olur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankası Başakkart Başvurusu Ve Şartları

ING Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

ING 3 Ay Ertelemeli Evlilik Kredisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı