uygunaraba
Banka İşlemleriBankalar

Halkbank: ATM Para Çekme-Yatırma Limitleri

Halkbank ATM Para Çekme Limiti Nedir? HALKBANK ATM Para Yatırma Limitleri güvenlimidir? Güncel para yatırma limitleri için araştırmalarımızı sizlere sunduk

Halkbank ATM Para Çekme limiti ve para yatırma limiti her bankada olduğu gibi bu bankada da vardır. Günlük olarak ATM’lerden yapılan bu işlemler tamamen güvenlik amaçlıdır. Sizde eğer kamu bankası olan Halkbank üzerinden para işlemi yapacaksanız ATM’leri kullanabilirsiniz. Bu bankanın birçok müşterisi vardır ve özellikle emekli ile devlet memuru kesimine hitap etmektedir. Ülkemizde hesap sayısı fazla olan Halkbank üzerinden bankacılık işlemlerinizi ATM, internet ve müşteri hizmetleri ile de yapabilirsiniz. Eğer para yatırma, para çekme işlemleri yapacaksanız ATM sizin için en güzel yöntemlerden birisidir. Halkbank ATM’si ile hesaba para yatırabilir veya size gelen parayı hesabınızdan çekebilirsiniz. Yalnız bu işlemleri yaparken belirli limitleri olduğunu söylemek istiyoruz.

Halkbank Günlük ATM Para Çekme Limiti

Bu bankanın ATM’si ile para çekecekseniz en fazla 1.500 TL para çekebilirsiniz. Bu paranın 2 katı kadar olan 3.000 TL’ye kadar da komisyonlu olarak para çekebilirsiniz. Çok acil ihtiyacınız olduğunda Halkbank ATM’sine giderek hesabınızdan yani banka kartınızdan çekeceğiniz rakamlar bu şekildedir. Bu işlemler tamamen sizin güvenliğiniz için yapılmıştır. Eğer hafta sonu fazla para çekmek istiyorsanız 24 saat sonra bu işlemlerin sıfırlanacağını söylemek isteriz. Tekrardan 1.500 TL para çekebilirsiniz. Bu işlemler günlük limittir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İpotekli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Halkbank Günlük ATM Para Yatırma Limiti

Bu bankanın diğer kamu bankalarından ayıran en büyük özelliklerinden birisi de Halkbank ATM günlük para yatırma limitidir. Halkbank üzerinden günlük para yatırma için herhangi bir üst limit yoktur. Dilediğiniz kadar parayı ATM üzerinden yatırabilirsiniz. Yalnız bu bankada ATM’de bir kerede en fazla 40 tane banknot aldığını da unutmayın. Bu hesabı yaparak yüksek para yatıracağınız zaman uzunca bir süre ATM’de kalabilirsiniz. Eğer yüksek para yatırma işlemi yapacaksanız banka şubelerinden bu işlemi yapmanınız öneririz. Halkbank müşterilerine bu konu hakkında serbest imkan vermektedir.

Yukarıda sizlere Halkbank ATM para çekme ve Halkbank ATM para yatırma limitleri hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bilgiler ile işleminizi yapabilirsiniz. Eğer devamlı para işi yapıyorsanız ve günlük limiti yükseltmek istiyorsanız bankanız ile 1-2 gün önceden görüşmeniz gerekiyor. Banka uygun bulursa günlük para çekme limiti yükselebilir ve ek ücret ödemezsiniz. Bu sadece özel müşterilere yapılan bir uygulamadır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı