uygunaraba
Kredi Kartı

Albaraka World Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Albaraka World Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Albaraka Türk Kredi Kartı nasıl alınır? Albaraka Türk Kredi kartı başvurusu yapmak için şartlar nelerdir? Sizlere bu yazımızda bu konu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Albaraka Türk kredi kartı başvurusu için aşağıda yer edinen linke tıklamanız gerekiyor. Bu bağlantıya tıkladıktan sonra karşınıza doldurmanız gereken bir kredi kartı müracaat formu gelir. Bu aşamada ilk başlarda kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekiyor.

Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

T. C. Kimlik numaranızı yazdıktan sonrasında isminizi ve soy isminizi yazmalı, doğum tarihinizi gün, ay ve yıl şeklinde girmeli, kullanmakta olduğunuz cep telefonu numarasını ve daha sonrasında da var ise iş numaranızı yazmalısınız. Daha sonrasında yaşamış olduğunız şehri ve ilçeyi seçmeli ve ev ile iş adresi bilgilerinizi girdikten sonra da hali hazırda kullanıma açık olan ve sizin tarafınızdan erişilebilir olan bir e posta adresini yazmalısınız. Bu noktada mutlak surette lüzumlu olan bilgiler T. C. Kimlik numarası, isim ve soy isim, cep telefonu numarası ve e posta adresi bilgileridir. Bu biçim üzerinde doldurmamış olduğunuz fakat doldurmanız gereken bir bölüm olduğu takdirde formun sol alt köşesinde “noksan bilgileri giriniz” şeklinde bir bildirim çıkacak ve kırmızı yıldız şeklinde bir sembol ile boş bıraktığınız bölümlerin yeri belli olacaktır. Eğer noksan ya da yanlış bir bilgi girmediyseniz Devam seçeneğine basabilir ve kredi kartı seçimi yapabilirsiniz. Kredi kartı seçiminden sonrasında da güvenli kodu bilgilerini girmeli ve “Devam” seçeneğine basarak “tasdik” bölümüne gelmiş olarak işleminizi tamamlamalısınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Burgan Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Albaraka Türk Yeni EFT Saatleri Nedir?

Türkiye Finans Happy Kredi Kartı Başvurusu

İnternet üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunmak istemeyen kişiler diledikleri takdirde Albaraka Türk Katılım Bankası şubelerinden birine giderek kredi kartı başvurusunda bulunabilir. Kredi kartı başvurusunda bulunacak olan kişilerin kredi kartı başvuru sonuçları çoğu zaman bildirişim bilgilerinde yer edinen cep telefonu numarası yahut e posta adresine gönderilecek olsa da bu aşamada bir sorunla karşı karşıya kalan kişiler diledikleri takdirde müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek kredi kartı müracaat sonucu hakkında bilgi alabilir. Albaraka Türk Katılım Bankası ne yazık ki internet üzerinden kredi kartı başvuru sonucu öğrenme uygulaması kullanmadığı için kredi kartı müracaat sonucunuzu yalnızca bu şekilde öğrenebilirsiniz. Kendinize en yakın Albaraka Türk Katılım Bankası şubesini bulmak istiyorsanız Albaraka Türk Katılım Bankası resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı