uygunaraba
Banka İşlemleriBankalar

Enpara Yeni EFT Saatleri Nedir?

Enpara EFT Saatleri her kullanıcının merak ettiği bir zaman dilimidir. Enpara.com eft saatleri içinde başka bankaya para gönderim işlemlerinizi yapabilirsiniz. Enpara sektöre girdiği günden beri bir çok müşteriyi kendi bünyesinde kabul etmiştir. Bunun en büyük sebebi ise Enpara.com EFT ve Havale işlemleri dahil tüm bankacılık işlemlerinizde işlem ücreti almamaktadır. Sizde bu bankadan hesap açarsanız EFT saatleri içinde tüm banka para transferlerinizi yapabilirsiniz.

  • Enpara EFT Saatleri 09.00 ile 17.15 arasında yapılmaktadır.

Enpara üzerinden gerçekleştirdiğiniz para transferlerini mesai saatleri içinde yapmanız gerekmektedir. Bunun sebebi ise merkez bankasıdır. Merkez bankası tüm bankaların EFT işlemlerini onaylayan bir kurumdur. Bu banka onay vermezse hiçbir şekilde para gönderimi yapamazsınız. EFT işlemleri için merkez bankasının açık olduğu, tatil olmadığı günlerde işlem yapabilirsiniz.

Enpara.com EFT ve Havale Saatleri

Enpara.com bankası QNB Finansbank’ın kurduğu bir dijital bankadır. Bu banka üzerinden tüm EFT ve Havale işlemlerinizi ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Bu bankanın bir şubesi olmadığı için bankacılık işlemlerinden komisyon alınmaz. Mesai saatleri içinde yaptığınız tüm EFT işlemlerinde 10 dakika içinde karşı tarafın hesabına paranız gönderilecektir. Enpara.com sadece internet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmeti veren bir bankadır. Bu bankanın para çekme ve yatırma işlemlerini QNB Finansbank ATM’lerinden yapabilirsiniz.

Enpara Havale işlemleri için ise herhangi bir saat sıkıntısı yoktur. Aynı banka içindeki tüm para transferlerinizi Havale işlemi ile yapabilirsiniz. Bunun için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Vakıfbank Emekli Kredisi Yaş Sınırı

Enpara EFT Sorgulama 

Bu bankadan EFT ve Havale işlemi yaptıysanız ve paranız belirtilen saatte karşı tarafın hesabına geçmediyse EFT sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Bunun için 0 850 222 36 63 numaralı enpara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak EFT’niz hakkında bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca bu bankanın e-posta hesabı cozum@enpara.com mail adresini iletişim olarak kullanabilirsiniz. Genellikle yaptığınız EFT işlemleri 10 dakika, havale işlemleri ise aynı dakikada karşı tarafın hesabına geçecektir. Eğer sıkıntı olursa bu sistemsel bir sıkıntıdır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı