uygunaraba
Banka İşlemleriBankalar

Burgan Bank Yeni EFT Saatleri Nedir?

Burgan Bank EFT Saatleri içinde tüm banka para transfer işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Burgan Bank üzerinden kolay bir şekilde para transferi yapabilirsiniz. Bunun için EFT Saatleri içinde yapmanız gerekiyor. Hafta sonu ve Cumartesi, Pazar EFT işlemleri yapılmaz. Burgan Bank üzerinden eğer başka banka hesabına para göndermek istiyorsanız EFT Saatleri içinde hafta içi işlem yapmanız gerekir.

  • Burgan Bank EFT Saatler 09.00 ile 17.30 arasında yapılmaktadır.

Burgan Bank üzerinden yaptığınız EFT işlemleri için bu saatler sadece mesai saatleri içindedir. Bunun sebebi ise EFT onayını merkez bankasının vermesidir. Eğer Merkez Bankası kapalı ve tatil ise EFT işlemleriniz hemen karşı tarafın hesabına geçmez. Bu sebeple EFT işlemi yapacak olan kişiler bu saatlerde işlem yapmaları gerekir.

Burgan Bank EFT ve Havale Saatleri

Burgan bank üzerinden bir bankaya para gönderimi yapacaksanız EFT işlemi, aynı banka hesapları içinde para transferi yapacaksanız Havale işlemi yapabilirsiniz. Havale işlemlerini 7 gün 24 saat yapabilirsiniz. Ama EFT işlemlerini yukarıda verdiğimiz banka saatleri arasında yapmanız gerekmektedir. Burgan Bank ile EFT yapmak için karşı tarafın IBAN numarası ve  Adı Soyadı bilgisi gereklidir. Yanlış yazılan IBAN numaralarında işlem yapılmaz. Banka şubelerinden, Çağrı Merkezinden, ATM’lerden ve internet bankacılığı üzerinden EFT işlemi yapabilirsiniz. EFT işlemlerinde ucuz komisyon ödemek istiyorsanız internet bankacılığı veya Burgan Mobil şubesinden işlem yapmalısınız. Banka şubelerinden gönderilen EFT işlemlerinde en az 50 TL ve üzeri komisyon alınmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Çalışmayana Kredi Veren Bankalar 2020 (Kefilsiz)

Burgan Bank EFT Sorgulama

Eğer bu bankadan EFT işlemi yaparsanız en az 15 dakika içinde karşı tarafın hesabında olacaktır. Havale işlemlerinde ise anında karşı hesaba paranız yatacaktır. Ama eğer belirtilen bu saatler içinde EFT işleminiz iletilmediyse sistemsel sıkıntılar yüzünden bu işlem aksayabilir. Bu durumda yapmanız gereken EFT Sorgulama işlemidir. Burgan Bank Müşteri Hizmetleri numarası olan 0 850 222 8 222’yi arayarak EFT işleminiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Eğer işleme alınmadıysa iptal ettirebilir ve tekrardan gönderim yapabilirsiniz. Ayrıca size en yakın Burgan Bank şubesine giderek de işleminiz için bilgi alabilirsiniz. Burgan Bank şubesine giderken yanınızda kimliğinizi götürmeyi unutmayınız. Eğer EFT işleme alındıysa maalesef iptal edilmeyecektir.

Yukarıda sizlere Burgan Bank EFT Saatleri hakkında bilgiler verdik. Sayfamızda bulunan HSBC EFT Saatleri ile Yapı Kredi Bankası EFT Saatleri yazılarını okuyarak da bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı