uygunaraba
Araba KredisiSenetle Araba

Eminevim Peşinatsız Araba Almak Var mı?

Eminevim Peşinatsız Araba Almak Var mı? Eminevim’den peşinatlı veya peşinatsız araba nasıl alınır? Eminevim senetle araba almak için şartlar nelerdir? Faizsiz araç alabilir miyim? Eminevim güvenli mi? Sizlere bu yazımızda bu merak ettiğiniz soruların cevaplarını vereceğiz.

Eminevim Peşinatsız Araba alabilirsiniz. Günümüzde araç alım ve satım işleri oldukça çok yapılmaktadır. Özellikle ikinci el piyasası son yıllarda oldukça fazladır. Eminevim gibi firmalarda bu fırsatı değerlendirerek kişilere senetle ve peşinatsız araba vermektedirler. Eminevim ilk olarak bildiğiniz gibi faizsiz ev için kişilere yardımcı olmuşlardı. Bu firma daha sonra taksitle araba vermeye de başladı. Eminevim peşinatı olmayan kişileri toplayarak alacakları arabanın fiyatına göre eski imece usulü bir sistem yaparlar. Bu sistem ile her ay bir kişi noter huzurunda belirlenir ve araba sahibi olur. Peşinatı olmayan ve peşinatı yetmeyen kişiler bu sisteme başvuruda bulunabilirler. Bu sistemde çekilişli ve çekilişsiz araç alma işlemi yapabilirsiniz.

Şimdi sizlere bu yazımızda Eminevim Peşinatsız Araba Almak Var mı? bunun bilgilerini verelim. Sitemizde bulunan diğer konulardan Senetle Araba Veren Yerler adlı yazımızı okuyarak bilgi alabilirsiniz.

Eminevim Çekilişli Sistemleri İle Araba Alma Seçenekleri

Bu sistem içerisinde de farklı alternatifler bulunuyor bu alternatiflerin hepsinde çekiliş yoluyla araba sahibi olabiliyorsunuz bunlar şu şekilde;

  • Çekilişli Sistem, bu yöntem ile ilk aylarda araba sahibi de olabilirsiniz son aylarda da hiç belli olmuyor.
  • Kısaltılmış Vadeli Sistem, bu sistemde 40, 60, 80, 100, 120, 160 ve 200 kişilik gruplar vardır. Ödeyeceğiniz taksitleri siz belirlersiniz ve dilediğiniz araba alma grubuna dahil olabilirsiniz. Düzenli yapılacak çekilişlerde arabanızı hangi ay alacağınız belli olur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Eskişehir Senetle Araba Veren Yerler
  • Kira Destekli Çekilişli Sistem, 40, 60, 80, 100 ve 120 kişilik gruplardan oluşur ve arabasını alan kişiler taksit tutarlarını bir nebze arttırarak arabasını almamış kişilere destek olur ve bu kişilere geçim sıkıntısı çekmemesi için kira desteği verilir.
  • Değer Artışlı Çekilişli Sistem, bu sistemde örnek vermek gerekir ise 90 ay taksit ödenecekse grupta olacak kişi sayısı da 90 kişidir. Amaç taşıt almak isteyen kişilerin alım güçleri zaman geçtikçe düştüğü için onları korumaktır.

bu saydığımız seçenekler ile eminevim’den çekilişle araba sahibi olabilirsiniz. Taksit hesaplama ve örnek ödeme tablosu için şubelerden destek istemelisiniz, çünkü şartlar değişken olduğundan net bir varsayım yapamayız.

Eminevim Çekilişsiz Araba Alma Yöntemleri

Evet sadece çekilişli sistemler yok bunun yanında çekiliş yapılmadan araba alma şansınızın olacağınız yöntemlerdir. Genel olarak Eminevim araba peşinatlı erken teslim olarak bilinir. Detaylar ise şu şekildedir;

  • Peşinatlı sistem, Peşinat sisteminde, kişi aracın değeri, ödenecek peşinat ve bütçe için uygun olan aylık taksit tutarını belirler. Peşinat, otomobil fiyatından düşüldükten sonra, kalan tutar, ödeme süresini belirlemek için kişi tarafından belirlenen taksit tutarına bölünür. Peşinat ve aylık bölünmeye göre Eminevim, peşinat sistemi tarafından belirlenen tarihte arabayı teslim eder.
  • Vade Ortası Sistem, bu yöntemde her şeyi siz belirlersiniz kaç paralık bir araba alacağınızı ne kadar peşinat vereceğinizi, ara ödemeleri ne zaman yapacağınızı ve taksit tutarlarınızı kendiniz belirlersiniz. Dilerseniz taksitleri azaltabilir veya arttırabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Diyarbakır Senetle Araba Veren Galeriler ve Yerler

Eminevim resmi internet adresi : https://www.eminevim.com/

Eminevim’den Peşinatsız Araba Almak Mümkün Mü?

Hiç peşinatınız olmasa bile sisteme dahil olabilir ve otomobilinize sahip olabilirsiniz. Çünkü sistemin sloganı “Eminevim peşinatsız araba almanın en kolay yolu” olarak geçiyor. Peşinatsız şekilde sisteme dahil olmak dediğimiz gibi araç sahibi olma sürenizi biraz uzatabilir fakat çekiliş sistemi olduğundan bu sizim biraz hayatta ne kadar şansı olduğunuza bağlı. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında bize sorabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı