uygunaraba
Banka İşlemleriBankalar

TEB Swift Kodu Nasıl Öğrenilir?

TEB Swift Kodu Nasıl Öğrenilir? TEB Swift kodu kaçtır? TEB Swift kodu sorgulaması nasıl olur? Sizlere bu yazımızda TEB Swift Kodu Nasıl Öğrenilir? Sizlere bu yazımızda bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

TEB swift kodunu öğrenebilmeniz için yapmanız ihtiyaç duyulan Türkiye iktisat Bankasının kurmuş olduğu resmi web sayfasına ulaşmaktır. Bu resmi web sayfasına ulaşabilmeniz için yapmanız gereken aşağıda sizlere vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamaktır. İnternet sayfasına ulaştıktan sonra rağmenıza gelecek olan ekran üzerinde bulunan bölümde Türkiye iktisat Bankasına ait bulunan biroldukça bilgi bulunmakta ve bunlar Türkiye iktisat Bankasına havale yada diğer gönderim işlemleri sırasında kullanılmaktadır.

  • Bu kısımdan da öğrenebileceğiniz benzer biçimde Türkiye ekonomi Bankasının swift kodu “TEBUTRIS“dır.

Türkiye ekonomi Bankasına veya herhangi bir bankaya döviz gönderim işlemi gerçekleştirirken yanınızda bulunması ihtiyaç duyulan bazı bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgiler transferin yapılacağı tarih, IBAN, swift kodu, alıcının adı, soyadı, ülkesi ve adresi, döviz cinsidir. Bu detayları doğru bir halde bankaya teslim ederek gönderim işlemini başlatabilirsiniz. Ancak gönderim işlemlerini gerçekleştirirken banka sizden bir miktar ücret talep etmektedir. Bu ücrete swift ücreti denilmektedir. Türkiye ekonomi Bankasının swift işlemlerinde uyguladığı kesintileri öğrenmek için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız kafi olacaktır. Açılacak olan internet sayfası üzerinde Türkiye ekonomi Bankasının swift işlemlerinde ne kadarlık bir kesinti uyguladığını görüntüleyebilirsiniz. Bu kesintiler gönderim yerine gore değişim göstermektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  PTT Tüketici Kredisi 2020 (BAŞLADI)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı