uygunaraba
Araba KredisiSenetle Araba

Gaziantep Senetle Araba 2020 (Hemen Satış)

Gaziantep Senetle Araba nasıl alınır? Gaziantep senetle araba almak için şartlar nedir? Senetle elden peşinatsız araba satan galerilerin telefon numarası ve adresleri nerede yazıyor? Şimdi sizlere bu konular hakkında bilgiler vereceğiz. Senetle araba almak isteyenler genellikle bankalardan kredi alamayan müşterilerdir. Banka politikalarına uygun olmayan müşteriler başvuru yaptıkları zaman kredi onayı alamazlar. Bu durumda nakit sıkıntısı yaşayan ve araba sahibi olmayı ertelemek istemeyenler de senetle araba satan galerilerin arayışına girerler. Gaziantep ilinde de senetle araba satan galeriler vardır. Sizde eğer bu ilde oturuyorsanız oto çarşısında ve galericilerin yoğun olduğu yerlerdeki senetle araba satan mağazalara giderek araç alımı yapabilirsiniz.

Peşinatsız Gaziantep Senetle Araba Satanlar

Senetle arabayı tercih eden müşteriler ayrıca bu işlemi düşük model araç alımlarında da kullanabilirler. Bankalardan ikinci el araç alımı yaptığınız zaman belirli bir yaşa kadar kredi vermektedir. Bu durumda eğer yüksek yaş modelli bir araç alacaksanız da senetle araba alabilirsiniz. Yalnız ilk yıllarda ki gibi peşinatsız senetle araba satışı yapılmamaktadır. Senetle araç satışı için belirli bir peşinat vermeniz gerekiyor. Bu peşinat alacağınız arabaya göre değişecektir. %30 ile %35 civarında bir peşinat ödersiniz. Bu aldığınız araç hesaplamasını yaptıktan sonra da 36 ay ile 60 ay vade arasında bir ödeme tablosu da oluşturabilirsiniz.

Senetle Araba Almak İçin Şartlar Nedir?

Senetle araba almak isteyenler öncelikle icralık bir dosyasının olmaması gerekiyor. Türkiye Cumhuriyeti ve 18 yaşından büyük olan herkes senetle araba almak için başvuru yapabilirler. Ayrıca bir vergi borcu, trafik borcunuz ve hesaplarınızda bu borçlar yüzünden e-haciz olmaması gerekiyor. Siz başvuru yaptığınız zaman bu işlemler incelenecektir. Senetle araba almak istiyorsanız sadece ikinci el araba satışı yapıldığını söylemek isteriz. Bu araba satışını yapan galerilerden sıfır araç için herhangi bir satış yoktur. Aldığınız araç 7 gün içinde 1.000 km’yi geçmeden bir sorun olursa değiştirebiliyorsunuz. Arabalar genellikle garantili ve servis bakımı yapılmış olarak sizlere verilecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankası Taşıt Kredisi 2020 (2.El ve Sıfır KM)

Gaziantep Senetle Araba

Gaziantep’te oturan kişiler eğer bu ilde senetle araba bulamadılarsa büyük illerdeki galerilere giderek araç sahibi olabilirler. Özellikle senetle araç veren şirketlerin başında wowwo gelmektedir. Wowwo üzerinden senetle peşinatsız araba alabilirsiniz. Araçların model ve fiyatları için www.wowwo.com adresine girebilirsiniz. Ayrıca sahibinden.com sitesine girerek veya sosyal medya hesaplarında senetle araba satan grupları bularak buradan senetle araç alımlarını öğrenebilirsiniz. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında bize iletebilirsiniz. www.uygunarabakredisi.com sitemizde de size uygun araba kredileri hakkında birçok yazı vardır. Araç kredileri hakkında bilgi almak için sitemizi dolaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı