uygunaraba
BankalarGenelİhtiyaç Kredisi

Telefon Kredisi Veren Bankalar (Mağazalardan Anında)

Telefon Kredisi Veren Bankalar üzerinden kolay bir şekilde istediğiniz telefonu kredi kartınız olmasa bile taksitle alma imkanınız vardır. Günümüzde her ay yeni bir telefon çıkıyor ve her çıkan telefonda yeni özellikler oluyor. Teknolojik aletleri seven biriysek de devamlı takip etmek istiyor olabiliriz. Son donanımlı çıkan cep telefonları fiyat olarak pahalı olduğu için peşin alımlarda zorlanmaktayız. Bu durumda yapılan bazı kampanyalar ve telefon almak için operatörleri takip etmekteyiz. Son getirilen yasa ile birlikte uzun ay vadeli cep telefonu almak da yasaklanmıştı. Bu durumda kredi kartınıza bile olsa fazla vade yaptıramıyorsunuz. Bu yüzden sizler için telefon kredisi veren bankalar hakkında bilgiler topladık ve kolay bir şekilde nasıl başvuru yapabilirsiniz bunun hakkında bilgiler verdik. Yazımızı okuyarak bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Cep Telefonu Kredisi

Öncelikle bankalara geçmeden önce bu krediyi almak için nasıl bir müşteri olmamız gerektiğinden bahsedelim. Her kredide olduğu gibi telefon kredisi almak isterseniz de banka şartlarına uygun bir müşteri olmanız gerekir. Kredi almak için kredi notunuzun yüksek ve kredi sicilinizin iyi olması gerekmektedir. Eğer bankalardan dolayı icralık bir durumunuz varsa, devlete vergi borcunuz varsa bu kredileri alamazsınız. Bu kredilerde gelir belgesi aranmamaktadır ama belirli bir iş yerinde çalışıyor olmanız gerekmektedir. Eğer banka şartlarına uygunsanız aşağıdaki bankalardan kredi ile cep telefonu alabilirsiniz.

  • ING Bank Tekno Kredi
  • Yapı Kredi Bankası Cihaz Kredisi
  • Denizbank ve Media Markt Alışveriş Kredisi
  • Fibabanka Cep Telefonu Kredisi
  • Hepsiburada Cep Telefonu Kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankası Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama

Teknosa Cep Telefonu Kredisi ING Bank

ING Bank ve Teknosa firması ortaklığında verilen bu kredilerde 14.000 TL’ye kadar 10 taksitle cep telefonu kredisi verilmektedir. Beğendiğiniz cep telefonunu ING Bank tekno kredi ile alabilir ve para vermeden cihazınızı alabilirsiniz. Beğendiğiniz cep telefonu almak istediğinizde kasaya gidip bu telefonu kredi ile almak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Kredi ödemelerini ING Bank ve ING Bank ATM’lerinden yapabilirsiniz.

MediaMarkt Telefon Kredisi DENİZBANK

Denizbank ile MediaMarkt ortaklığında verilen bu kredide müşterilerine cep telefonu da verilmektedir. MediaMarkt mağazalarında beğendiğiniz cep telefonunu Denizbank kredisi ile alabilirsiniz. Denizbank cep telefonu kredisi için 12 ay vade yaptırabilirsiniz. Bu şekilde telefon alımlarınızda kolaylık sağlanmaktadır.

VATAN Cep Telefonu Kredisi Fibabanka

Vatan Computer mağazalarında Fibabanka cep telefonu kredisi ile istediğiniz cep telefonunu alabilirsiniz. Aldığınız cep telefonunu kredi ile ödemek istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Yapacağınız kredi başvurusu onaylanırsa anında işlem yapılacak ve cep telefonuna sahip olacaksınız. Vatan cep telefonu kredisi almak için 8 ay vade yaptırabilirsiniz. Cep telefonları için daha fazla vade verilmemektedir.

Hepsiburada Telefon Kredisi

İnternet üzerinden satış yapan www.hepsiburada.com sitesi üzerinden kredili alışveriş yapabilirsiniz. Yapacağınız cep telefonu alımlarını kredi ödemesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Fibabanka, YapıKredi, Garanti Bankası, Akbank ve İş Bankası üzerinden kredi başvurusu yaptıran firmadan 12 ay vadeye kadar cep telefonu alabilirsiniz.

Yukarıdaki bankalardan en fazla 12 ay vade ile kredi alabilirsiniz. Eğer siciliniz düzgünse bankalardan ihtiyaç kredisi alarak istediğiniz cep telefonunu 60 ay vadeli olarak alabilirsiniz. Bankadan ihtiyaç kredisi çekerek istediğiniz cep telefonunu nakit alabilirsiniz. Bir önceki yazımız 10.000 TL kredi başvurusu için sayfamıza gidebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Halkbank Borç Kapatma Kredisi 2020 [Şartlar Nedir?]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı