uygunaraba
Bankalarİhtiyaç Kredisi

TEB Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme Nasıl Yapılır?

TEB Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme Nasıl Yapılır? TEB kredi başvurusu yaptıktan sonra başvuru sonucu öğrenmek için ne yapmalı? Sizlere bu yazımızda TEB Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme Nasıl Yapılır? bunun bilgilerini vereceğiz.

TEB Kredi Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Türkiye Ekonomi Banksaına kredi başvurusunu yaptıktan sonra sizi bir süre değerlendirme için bekletmektedirler. Bu süre zarfı boyunca başvurunuzun sonuçlanıp sonuçlanmadığını birçok şekilde öğrenebilirsiniz. Bunların ilk başında herhangi bir şubeye giderek başvuru sonucunu sorabilirsiniz. Diğer bir yöntem ise telefon bankacılığını kullanarak kredi başvuru sonunu öğrenebilirsiniz. Ancak bunlara gerek kalmadan kredi başvuru sonucunu öğrenebileceğini bir yer bulunmaktadır. Başvuru sonucunu Türkiye Ekonomi Bankasının kurmuş olduğu resmi internet sayfası üzerinde yer alan “Başvurum Nerede?” Hizmetini kullanarak rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

TEB Satılık Araçlar Listesi

TEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan

TEB Yeni EFT Saatleri Nedir?

Öncelikli olarak başvuru sonucu sayfasına ulaşmak için sizlere aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında karşınıza gelecek olan ekran üzerinde sizden istenilen bazı bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgiler sizden başvuru sırasında da istenilmiştir. Bu bilgiler sırası ile T.C. kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızdır. Bu iki bilgiyi eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Aksi halde herhangi bir başvuru ile uyuşmayacağı için sorgulama işlemi sonuçsuz kalacaktır. Bu sayfa üzerinde bu iki bilgiyi doldurduktan sonra doldurmanız gereken 3. bir kutucuk yer almaktadır. Bu kutucuğa resimde verilmiş olman güvenlik kodunu doldurmanız gerekmektedir. Bunları doğru bir şekilde doldurduktan sonra sağ alt kısımda bulunan “Devam” butonuna basarak sorgu sonuç sayfasına ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  HSBC Bank Yeni EFT Saatleri Nedir?

Sorgu sonuç sayfasına ulaştığınızda karşınıza gelecek olan ekran başvurunuzla ilglili bilgiler barındırmaktadır. Ayrıca aynı ekran üzerinden başvurunuzun sonucunu rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. Eğer ki değerlendirme işlemi sonuçlanmamış ve hala devam ediyor ise buda gelen sayfa üzerinde yer almaktadır. Bunların dışında başvurunuzun değerlendirmesi tamamlanır ise banka sistemde kayıtlı bulunan cep telefonuna sonucun bildirildiği bir SMS gönderimini otomatik gerçekleştirecektir.

TEB Kredi Başvuru Sonucu Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında bize yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı