uygunaraba
Araba KredisiTaşıt Kredisi

Şekerbank Taşıt Kredisi 2020 (Son Kampanyalar)

Şekerbank taşıt kredisi 2020 yılında sıfır km ve ikinci el araç alımlarınızda size nakit desteği sağlamaya devam edecektir. Bu bankanın müşterilerine sağladığı uygun faiz ve vadeler ile taşıt kredisi ile sizde hayalinizdeki araca sahip olabilirsiniz. Banka şartlarına uygun bir müşteri iseniz anında Şekerbank araba kredisi kullanabilirsiniz. Bankaya gitmeden önce başvuru evraklarınızı hazır etmeniz gerekmektedir.

Şekerbank Taşıt Kredisi Başvuru Evrakları;

  • Nüfus Cüzdanı
  • Taşıt Kredisi Başvuru Formu
  • Gelir Belgeniz
  • Sıfır km araçlarda fatura, ikinci el araçlarda ruhsat fotokopisi

Bu evrakları temin ettiğiniz taktirde taşıt kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz. Özel sektör çalışanları en az 2 aylık sigorta priminin yatması gerekmektedir. Ayrıca alacağınız gelir belgesi başvuru yapacağınız krediyi ödeyebilecek güçte olması gerekmektedir.

Şekerbank Taşıt Kredisi Özellikleri

Şekerbank taşıt kredisi almanız için kredi notunuzun ve kredi sicilinizin iyi olması gerekmektedir. Banka ilk olarak başvuru yaptığınız zaman sizin kredi notunuza bakacaktır. Eğer kredi notunuz düşük ise bu bankadan yapacağınız kredi başvurusu olumsuz sonuçlanacaktır. Ayrıca diğer banka ödemelerinizin de düzenli olması gerekmektedir. İcralık veya başka bir banka sıkıntınız var ise Şekerbank kredisi kullanamazsınız. Şekerbank kredi çeşitleri başvuru yaptığınız zaman ilk olarak kredi notu üzerinden değerlendirilir.

Şekerbank ikinci el taşıt kredisinde 15 yaşına kadar arabalarda kredi kullanımı yapabilirsiniz. Bu özelliği ile özellikle ikinci el araç alacak kişilerin tercih sebebi bu banka olmuştur. Şekerbank ayrıca 48 ay vadeye kadar taşıt kredisi vermektedir. Bu ileriki aylarda 60 aya çıkarılacaktır. Taşıt kredisi sıfır ve ikinci el araçlara kullanılır ve kredi boyunca araç banka tarafından ipotek alınır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Muğla Senetle Araba Veren Yerler

Şekerbank taşıt kredisinde aracın değeri üzerinden kredi verilmektedir. Satın almak istediğiniz aracın değeri 100.000 TL’ye kadar %70, 100.000 TL’den sonra %50 sine kadar kredi alabilirsiniz.

Şekerbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2020

Şekerbank 60 ay vadeli taşıt kredisi faiz oranları sıfır ve ikinci el araçlarda %1.09 olarak belirlenmiştir. Diğer bankalara göre daha yüksek olan bu kredi faizi ikinci el araba almak isteyen ve yüksek yaşı yüzünden kredi alamayan kişilerin tercih sebebi olmuştur. Sizde bu bankadan banka şubelerine giderek anında başvuru yapabilirsiniz. Şekerbank haricinde kredi almak istiyorsanız Vakıfbank Taşıt Kredisi adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Şekerbank Taşıt Kredisi Hesaplama 2020

Kredi TutarıAylık VadeAylık Taksit
50.000 TL36 Ay2.495 TL
75.000 TL48 Ay3.298 TL
100.000 TL36 Ay4.990 TL
100.000 TL48 Ay4.397 TL
150.000 TL48 Ay6.596 TL

Sizde eğer bu bankadan kredi almak istiyorsanız güncel faiz oranlarını www.sekerbank.com.tr adresine girerek öğrenebilirsiniz. Bu bankanın faiz oranları değişiklik gösterebilir. Şartlar aynıdır.

Yukarıda sizlere Şekerbank Taşıt Kredisi hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankadan istediğiniz zaman şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda bulunan Ziraat Bankası Taşıt Kredisi ve Halkbank Taşıt Kredisi adlı yazılarımızı okuyarak daha uygun faizlerle kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı