uygunaraba
Araba KredisiSenetle Araba

Şanlıurfa Senetle Araba Satan Galeriler Nerede?

Şanlıurfa Senetle Araba Veren Yerler neresidir? Şanlıurfa Senetle peşinatsız araba satan galeriler nasıl bulunur? Şanlıurfa Senetle araba yasal bir işlem midir? Size bu konular hakkında bilgiler vereceğiz. Senetle araba satışı yapan yerler genellikle internet siteleri olan firmalardır. Bu firmalar adresleri ve telefon numaralarını internet üzerinden bulabilir ve senetle araba alabilirsiniz. Sahibinden.com sitesi gibi birçok internet sitesinde Şanlıurfa ’da senetle araba satan yerleri bulabilirsiniz. Arabalarınızı İstanbul’dan, İzmir’den ve Ankara’dan da alabilirsiniz.

Senetle araba satan yerler ayrıca Şanlıurfa merkez Otomobil Çarşısında bulunmaktadır. Buraya giderek senetle araba veren yerleri bulabilirsiniz. Senetle araba vermek yasal bir işlemdir. Herhangi bir sıkıntısı yoktur. Senetle cep telefonu gibi bu firmalarda yasal işlem yaparlar. Bu durumda sıkıntınız olmasın. Yalnız senetle araba alacağınız firmaları iyi bulmanız gerekiyor. Her firmadan senetle araba alımı yapılmaz.

Peşinatsız Şanlıurfa Senetle Araba

Senetle arabaların ilk çıktıkları zamanlarda peşinatsız araç satışları vardı. Ama şu an için böyle bir şeyin var olduğunu söylemek gerçekçi olmaz. Çünkü artık reklamı iyi yapılan bu sistemin belirli bir peşinat vermeniz durumunda size senetle araç vermektedirler.

Senetle araba veren yerler arabanın değerinin %30 ile %35 civarında sizden bir peşinat isteyeceklerdir. 50.000 TL’lik ikinci el bir araç alımınızda 35.000 TL senetle 15.000 TL peşinatla araba alabilirsiniz. Geriye kalan kısmı 60 ay vadeye kadar bölebilir ve uzun vadelerde ödeyebilirsiniz. Uzun vadelerde ödemek istediğinizde de faiz de o kadar fazla artacak ve ödeyeceğiniz miktar fazlalaşacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Hakkari Senetle Araba Veren Yerler

Senetle Araba Almak İçin Şartlar Nedir?

  • Kredi notunuzun çok düşük olmaması gerekiyor. Normal kredi notunun biraz altına senetle araba alabilirsiniz.
  • Kredi sicilinizde sıkıntı olmaması gerekir.
  • Bankalardan dolayı icralık olmamanız gerekir.
  • Vergi borcunuzun olmaması gerekir.
  • Sadece ikinci el araç satışı yapılmaktadır. Sıfır araçlarda senetle alışveriş yoktur.
  • Senetle alınan araçlarda 7 gün içinde sıkıntı yaşamanız durumunda 1.000 km’yi geçmediyseniz değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.

Şanlıurfa Senetle Araba Veren Yerler

Şanlıurfa’da çok tercih edilen firmaların başında Wowwo gelmektedir. Wowwo şirketi Şanlıurfa’da oturan ve diğer şehirlerde ikamet edenlere de senetle araba veren bir firmadır. Bu firmadan peşinatsız araba alamazsınız. Alacağınız arabaları önceden resmi internet sitesi üzerinden www.wowwo.com görerek hesaplayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Senetle araba satan yerler www.mutluevim.com.trwww.otovadeli.comwww.otomobilen.com ve www.otosor.com.tr gibi firmalardır. Sizde bu firmaların internet adreslerine girerek senetle araba satışı hakkında bilgiler alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı