uygunaraba
Banka İşlemleriBankalar

Odeabank Yeni EFT Saatleri Nedir?

Odeabank EFT Saatleri içinde tüm banka para transferlerini yapabilirsiniz. Bir bankadan başka bir bankaya para göndermek için EFT işlemi yapabilirsiniz. Odeabank yeni bir banka olduğu için müşteri portföyü oldukça genişlemektedir. Verdiği krediler ve mevduat faizleri ile bu bankanın müşterileri oldukça fazlalaşmıştır. Bu yüzden bu banka üzerinden işlem yapanlarda EFT Saatlerini bilmeleri gerekir.

  • Odeabank EFT Saatleri 09.00 ile 17.00 arasında yapılmaktadır.

Odeabank bu saatleri sadece mesai saatleri içinde vermektedir. Hafta sonu, tatil olan zamanda ve bankaların kapalı olduğunda EFT işlemleri yapılmamaktadır. Çünkü bankaların EFT işlemleri onayını Merkez Bankası vermektedir. Merkez bankasının çalışmadığı saatlerde ve tatil oldukları zamanlarda EFT işlemi yapamazsınız. Mesai saatleri içinde yaptığınız EFT işlemleri kısa bir süre sonra karşı tarafın hesabına geçecektir.

Odeabank EFT ve Havale Saatleri

Odeabank yeni kurulan bir banka olduğu için fazla şubesi olan bir banka değildir. Bu sebeple bankacılık işlemlerini genel olarak internet bankacılığı üzerinden yapmaktadır. Odeabank üzerinden başka bir bankaya para göndermek istiyorsanız bu işlemi EFT ile yapmanız gerekir. Kişinin IBAN numarasına gönderilen para EFT işlemidir. EFT işlemleri de EFT saatleri içinde yapılmaktadır. Ama Odeabank üzerinden yine Odeabank hesap numarasına para göndermek istiyorsanız Havale işlemi yapabilirsiniz. Havale işlemleri için her hangi bir saat yoktur. 7 gün 24 saat bu işlemi yapabilirsiniz. Yaptığınız EFT işlemleri 15 dakika içinde, Havale işlemleri ise anında karşı tarafın hesabına geçecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Vakıfbank Emekli Kredisi Yaş Sınırı

Odeabank EFT Sorgulama

Yaptığınız para transferi işlemleri kısa bir süre içinde karşı tarafın hesabına geçmediyse bu sistemsel bir sıkıntının olduğunu gösterir. Bunun için bankaya giderek veya Odeabank Müşteri Hizmetleri Numarası 444 8 444’ü arayarak gönderdiğiniz para ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Odeabank iletişim merkezi numarasını 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Ayrıca internet sitesi üzerinden görüntülü arama da yapabilirsiniz.

Diğer Bankaların EFT Saatlerini öğrenmek için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı