uygunaraba
Araba KredisiDevlet DestekliGenelKOSGEBTaşıt KredisiVadeli Araç Kredisi

İş Makinesi Kredisi Veren Bankalar (LEASİNG)

İş Makinesi Kredisi Veren Bankalar hangileridir? İş makinesi almak isteyenler için leasing kredi başvurusu nasıl yapılır? Hangi bankalar avantajlı, hangi bankalar kolay kredi verir? Şimdi sizlere bu soruların cevaplarını vereceğiz.

İşini büyütmek isteyenler ve iş kuracaklar eğer bir iş makinesi alacaklarsa bankalardan veya devlet destekli olarak iş makinesi kredisi başvurusu yapabilirler. Bu kredileri alabilmeniz için bankanın size verdiği yöntemlerle işlem yapmanız gerekiyor. İş makinesi kredisi almak isteyenler devlet destekli KOSGEB kredisi ile de bu imkandan faydalanırken, ayrıca bankaların yaptıkları leasing kampanyaları ile de kredi imkanları tanımaktadırlar.

Kredi almak isteyenler eğer daha önceden bir iş makinesi sahibi ise ve işlerini büyütmek istiyorsa daha kolay kredi alabilirler. İş makinesi operatörü iseniz de bu kredilere başvuru yapabilirsiniz. Hem bankalar hem de devlet destekli olarak birçok yerden bu kredileri almanız mümkündür.

İş Makinesi Kredisi Veren Bankalar Listesi

Uygun faizlerle kredi almak istiyorsanız kamu bankalarına başvuru yapabilirsiniz. Kamu bankaları üzerinden kolay bir şekilde başvuru yapabilir ve anında işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ülkemizde bulunan özel bankalar ve faizsiz kredi veren katılım bankaları üzerinden de leasing kredisi alabilirsiniz.

 • Akbank Leasing
 • ING Leasing
 • Denizbank Leasing
 • TEB Leasing
 • Yapı Kredi Bankası Leasing
 • Halkbank Leasing
 • Vakıfbank Leasing
 • Ziraat Bankası Leasing
 • Garanti Leasing
 • Albaraka Türk Katılım Bankası
 • Kuveyt Türk Katılım Bankası
 • Türkiye Finans Katılım Bankası

Bu bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bankalardan kredi başvurusu yaptığınızda kredi sicili değerlendirilmesi yapılacaktır. Uygun bulunmanız durumunda anında işlem yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Sakarya Senetle Araba Veren Yerler

Ziraat Katılım Bankası İş Makinesi Kredi

İş makinesi kredisi alacaksanız ülkemizdeki kamu bankası olan Ziraat Bankasına giderek leasing başvurusu yapabilirsiniz. Ziraat Bankası üzerinden bu işleri yapacaksanız başvuru sayfasına giderek detayları da öğrenebilirsiniz. Başvuru şartları için tıklayınız.

Bu banka kar payı ile işlem yapmaktadır. Başvuru yaptıktan sonra değerlendirme süreci ortalama olarak 1 haftadır. Krediler helal kredi olarak verildiği için bu banka kredisi en çok tercih edilen kredilerdir. Ziraat Bankası iş makinesi kredisi için vade müşteriye özel kredi vadeleri verilecektir.

Araç Muayenesi Kaç Yılda Bir Yaptırılır?

Araç Muayene Öncesi Yapılması Gereken 6 Madde

KOSGEB İş Makinesi Kredisi

Bankaların yaptığı kredi başvuruları ile birlikte devletin verdiği hibe kredi ve faizsiz kredi başvurusu da bulunmaktadır. İş Makinesi için alacağınız bu kredilerde 50.000 TL’ye kadar hibe 250.000 TL’ye kadar da faizsiz olarak kredi imkanı tanınmaktadır. Sanayi bölgelerinde, inşaat sahalarında, iş makinesi alımlarında bu krediler için başvuru yapabilirsiniz. Bu kredilere başvuru yapmak istiyorsanız KOSGEB kurumlarına giderek kredi detaylarını öğrenebilir veya www.kosgeb.gov.tr adresinden başvuru tarihlerine bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı