uygunaraba
Araba KredisiTaşıt Kredisi

ING Bank Taşıt Kredisi 2020 (60 Ay Vade)

İNG Bank taşıt kredisi 2020 Mart ayından itibaren 60 ay vade ile kredi vermeye başlamıştır. Daha önce bilindiği gibi en fazla vade oranı 48 ay iken şimdi ING Bank BDDK kararından sonra 60 ay vade ile araba kredisi vermeye başlamıştır. Sizde bu bankadan araba kredisi almak istiyorsanız, uygun faiz oranları ile anında başvuru yapabilir ve kredi başvuru sonucunuzu anında öğrenebilirsiniz. ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyasında yaptığı gibi bu bankada da kredi notuna göre faiz uygulamaktadır. Eğer kredi notunuz iyi ise bu bankadan kolayca kredi alabilir ve size özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer taşıt kredisi yazılarına da göz atabilirsiniz.

ING Bank Taşıt Kredisi Şartları

Uygun faiz ile kredi veren bankalardan birisi de ING Bank’tır. ING Bank ihtiyaç kredisi, konut kredisi gibi taşıt kredilerinde de tercih edilen bir banka olmuştur. Bu bankadan da taşıt kredisi almanız için bir takım şartlara uygun müşteri olmanız gerekmektedir. 60 ay vadeli taşıt kredisi veren ING Bank, kredi alacak kişilerin ilk olarak kredi siciline ve kredi notuna bakmaktadır. Kredi notunuz 1200 ve üzerinde ise bu bankadan gelir belgeleriniz ile başvuru yapabilirsiniz. Yeni bir işe başladıysanız bile eğer 2 aydır sigortanız yatıyorsa bu bankadan kolayca kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu bankadan kredi başvurusu için, kredi notunuzu ve kredi sicilinizi öğrenerek başvuru yaparsanız, daha sağlıklı bir başvuru yapmış olursunuz ve olumsuz başvurunuzda kredi siciliniz daha da düşmeyecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  ING Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan [HEMEN]

ING Bank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

ING Bank’tan sıfır ve 2.el araçlara kredi başvurusu yapabilirsiniz. İkinci el araçlarda en fazla 8 yaşında araç olmalı aksi taktir de bu yaş üzeri araçlara kredi alamazsınız. ING Bank 60 ay vadeli araç kredisi faiz oranı %1.79’dan başlamaktadır. Yukarıda da söylediğimiz gibi kredi notunuz ve kredi sicilinize göre bu bankadan faiz oranınız hesaplanacaktır.

ING Bank Taşıt Kredisi Başvurusu

Yukarıda verdiğimiz başvuru kanalları ile kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Yalnız bizim sitemiz olarak size önerdiğimiz direk bankalardan yapacağınız başvurulardır. Banka şubelerinden yapacağınız başvurularda daha sağlıklı işlem yapılmaktadır. Çünkü sizin gelir durumunuza göre değerlendirilirken, ayrıca olumsuz olacak bir durum olduğunda kefil ile kredinizi kuvvetlendirme şansına sahip olabilirsiniz. Bu yüzden bankalardan kredi başvurusu ve özellikle araba kredisi başvurusu yaparken muhakkak banka şubelerine gitmenizi öneririz.

ING Bank 2.El Taşıt Kredisi Kampanyası

Nakit ihtiyaçlarınız doğrultusunda bu bankadan 2.el araç alımınız için destek isteyebilir ve kredi alabilirsiniz. Bunun için bankanın şartlarını bilmeniz gerekmektedir. ING Bank 2.el araç alımlarınızda sizlere özel kampanyalar hazırlamıştır. Ayrıca alacağınız bu kredinin ödemesini ertelemeli kredi alarak ödeyebilir ve ilk 3 ay ödeme yapmadan bekleyebilirsiniz. Buda sizin yararınıza olacak bir durumdur. ING Bank 2.el araç kredisi kampanyası şartları ayrıca şu şekildedir.

  • 8 Yaşına kadar 2.el Araçlar için geçerli bir kredi kampanyasıdır.
  • Kredi tahsis ücreti %0,5 kadar alınacaktır. 10.000 TL’de 50 TL olarak hesaplayabilirsiniz.
  • Taşıt kredisini eşit taksitlerle ödeyebilir veya 3 ay ertelemeli olarak kredi taksitlerine başlayabilirsiniz.
  • Kasko Değeri 100.000 TL olan araçlarda %75’ine kadar, 100.000 TL üzerindeki araçlara ise %50’sine kadar kredi kullanabilirsiniz.
  • Kredi vadesi maksimum 60 ay vade yapılmaktadır.
  • Kredi faiz oranı sizin kredi sicilinize göre değişecektir.
  • Hayat sigortası yapılır.
  • Kasko zorunluluğu yoktur.
  • Rehin olarak sadece alacağınız araba ipotek ettirilir.
  • Kredi için banka sizden ek teminat veya kefil isteyebilir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  QNB Finansbank Taşıt Kredisi 2020 (Hesaplama, Başvuru)

ING Bank Taşıt Kredisi Hesaplama 2020

Aşağıdaki verdiğimiz tabloya göre aylık ne kadar ödeme yapabilirsiniz bu konu hakkında bilgiler vereceğiz. Eğer sizde bu bankadan kredi almak istiyorsanız, ilk olarak banka internet sitesi veya banka şubelerinden güncel faiz oranlarını öğrenmenizi istiyoruz. Faiz oranları değişiklik gösterebilir.

Kredi TutarıVadeAylık Taksit
15.000 TL36 Ay625 TL
20.000 TL48 Ay705 TL
20.000 TL60 Ay630 TL
30.000 TL60 Ay945 TL
40.000 TL60 Ay1.261 TL
50.000 TL60 Ay1.576 TL
75.000 TL60 Ay2.364 TL
100.000 TL60 Ay3.153 TL
150.000 TL60 Ay4.729 TL
200.000 TL60 Ay6.306 TL

Yukarıda sizlere ING Bank İhtiyaç Kredisi hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankadan kredi almak istiyorsanız verdiğimiz yöntemlerle başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Diğer araba kredisi hakkında merak ettikleriniz varsa sitemizdeki diğer banka kredilerine bakabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı