uygunaraba
BankalarEsnaf Kredisi

Garanti BBVA İşyeri Kredisi Kampanyaları

Garanti BBVA İşyeri Kredisi Kampanyaları nelerdir? Garanti BBVA üzerinden kredi alarak mortgage kredisi kullanılır mı? Garanti BBVA işyeri kredisi nasıl alınır? Başvuru şartları nelerdir? Sizlere bu yazımızda bu bankanın Garanti BBVA İşyeri Kredisi Kampanyaları hakkında bilgiler vereceğiz. 

Artan Taksitli İş Yeri Mortgage

En yüksek kredi vadesi 120 aydan oluşan bu kredi, Garanti Bankası tarafından belirlenmiş olan sabit faizli iş yeri mortgage faiz oranlarına sahiptir. Bu kredi için teminat olarak satın alınacak olan iş yeri ipoteği yeterli olur. Ayrıca her ne kadar kefil koşulu aranmıyor olsa da Garanti Bankası’nın gerekli görmesi halinde kefil talep etme hakkı da bulunur. Satın alınmak istenen iş yeri için ekspertiz tarafından belirlenecek olan tutarın tamamını kredi olarak kullanmanız mümkün. İş yerini yalnız gerçek kişiler yatırım amaçlı alabilir ve bu kişiler yalnızca TL cinsinden kredi çekebilir. Buna karşın kullanım amaçlı iş yeri satın alacak olan kişiler, tüzel ya da gerçek kişi fark etmeksizin krediden faydalanabilir. Üstelik kaynak kullanımı destekleme fonundan muaf olarak yalnızca TL cinsinden değil aynı zamanda dövize endeksli olmak üzere Amerikan Doları, İngiliz Sterlini ve Euro cinsinden kredi kullanmanız da mümkün. Fakat bunun için tüzel kişi olmanız gerekiyor.

Azalan Taksitli İş Yeri Mortgage

En yüksek kredi vadesi 120 aydan oluşan bu kredi, Garanti Bankası tarafından belirlenmiş olan sabit faizli iş yeri mortgage faiz oranlarına sahiptir. İlk taksitlerinizi yüksek tutarlar üzerinden ödeyerek toplam faiz yükünüzü bu şekilde azaltmanız mümkün. Bu kredi çeşidi için satın alınacak olan iş yerine teminat olarak ipotek göstermeniz yeterli olur. Bununla birlikte Garanti Bankası her ne kadar özellikle kefil koşulu sunmamış olsa da gerek görmesi halinde kefil talebinde bulunma hakkını da saklı tutar. Gerçek kişiler gerek yatırım gerek kullanım amaçlı alacakları kredileri yalnızca TL cinsinden çekebilir. Bununla birlikte tüzel kişiler yalnızca kullanım amaçlı kredi çekebilecek olup TL cinsinden hesap açmak bir yana dövize endeksli olmak üzere  İngiliz Sterlini, Amerikan Doları ve Euro cinsinden kredi kullanma şansına da sahip olurken aynı zamanda kaynak kullanımı destekleme fonundan muaf olma şansına da sahiptir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Alternatif Bank Yeni EFT Saatleri Nedir?

Şimdi Al Sonra Öde İş Yeri Mortgage

Kredi kullanımı için ödeme planını en fazla 6. ay olmak koşulu ile dilediğiniz aydan başlamak üzere belirlemeniz mümkün. Bununla birlikte ürünü indirimli iş yeri mortgage ürünü ile birleştirerek kullanmanız ve peşin komisyon ödeme koşulu ile daha uygun faiz oranları üzerinden ödeme yapmanız da mümkün. Bu kredi çeşidinden masraflar standart bir şekilde tahsil edilecek olup “Şimdi Al Sonra Öde İş Yeri Mortgage” ve “İndirimli İş Yeri Mortgage” ürününü birleştirmeniz halinde ayrıca seçilecek olan indirim oranına karşılık gelen kredi komisyonu da tahsil edilir. Geriye kalan her şey diğer krediler ile benzerlik gösterir.

Dilerseniz tüm bu kredilerin detaylarına aşağıda yer alan linke tıklayarak ulaşmanız mümkündür. Dilerseniz bu bölümde yer alan ve başvurmak istediğiniz bi kredi başlığının altında yer alan Başvur seçeneğine tıklayabilir ve kredi başvurusunda bulunmak üzere karşınıza çıkan formu doldurabilirsiniz. Bunun için isminizi, soy isminizi, cep telefonu numaranızı ve doğrulama kodunu girmeli ve daha sonra Kişisel Vergilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmeyi okuduğunuzu belirtecek olan kutucuuğu işaretledikten sonra da Başvur butonuna basmalısınız.

Garanti Bankası İş Yeri Mortgage Kredileri İçin TIKLAYINIZ!

Balon Ödemeli İş Yeri Mortgage

En yüksek kredi vadesi 120 aydan oluşan bu kredi, Garanti Bankası tarafından belirlenmiş olan sabit faizli iş yeri mortgage faiz oranlarına sahiptir. Bu kredinin taksitleri 3 ayda bir, 6 ayda bir ya da tarafınızca belirlenmiş olan sıklıklar ile ödenebilir ve diğer aylar ödeme yapılmaz. Bu kredi çeşidi için teminat olarak satın alınacak olan iş yeri ipoteği kullanılabilecek olup Garanti Bankası her ne kadar kefil şartı koşmamış olsa da gerekli görmesi halinde kefil talebinde bulunabilme hakkına sahiptir. Bu bir yana gerçek kişiler gerek kullanım gerek ise yatırım amacı ile bu krediye başvuru yapabilir. Fakat bu kişiler yalnızca TL cisinden kredi kullanabilir. Buna karşılık olarak tüzel kişiler yalnızca kullanım amacı ile bu krediden faydalanabilecek ve bu noktada kaynak kullanımı destekleme fonundan muaf olup, TL para cinsi bir yana dövize endeksli olmak üzere Amerikan Doları, İngiliz Sterlini ve Euro cinsinden kredi kullanma şansına da sahip olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  900 Puana Kredi Veren Bankalar

Garanti BBVA İnternet Şifresi Nasıl ALINIR?

Garanti Digital Kredi Başvurusu (10.000 TL ve Üzeri)

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı