uygunaraba
Banka İşlemleriBankalar

Garanti BBVA Akıllı Kumbara – Gelecek Hesap

Garanti BBVA Akıllı Kumbara Nedir? Bankaların kredi ve mevduat kampanyalarından sonra en çok tercih edilen kampanyaları kumbara fonudur. Sizde eğer bir bankadan hesap açtırdıysanız ve çocuklarınız için para biriktirmek istiyorsanız Garanti BBVA akıllı kumbara kampanyasına katılabilirsiniz. Özellikle küçük çocukların para biriktirme aşılaması yapmak için bankalardan alınan kumbaralar cazip gelmektedir. Garanti Bankası yeni adı ile Garanti BBVA akıllı kumbara adı altında yeni bir kampanya başlatmıştır. Bu kampanya ile çocuklarınız para biriktirme alışkanlıklarına başlayacak ve eğlenceli bir şekilde para biriktirmeyi öğreneceklerdir. Şimdi sizlere bu kampanya hakkında bilgiler vereceğiz.

Akıllı Kumbara Hesabı Nasıl Açılır?

Eğer sizde bu bankadan kumbara hesabı açmak istiyorsanız öncelikle bir Garanti BBVA şubesine gitmeniz gerekmektedir. Garanti BBVA şubelerine giderek çocuklarınızın adına bir kumbara hesabı açabilirsiniz. Bu hesabı kendi adınıza açamazsınız. Gelecek birikimlerinizi ve çocuğunuz geleceği için bu hesaba para yatırabilirsiniz. Bu parayı 18 yaşına gelince çocuğunuz çekebilecektir.

Bu kumbara hesabını banka şubelerinden açtırdığınız zaman banka size kumbara hediye edecektir. Eğer hesap açtırmadan almak istiyorsanız da 54 lira vererek satın alabilirsiniz. Garanti BBVA gelecek hesabı  olarak verilen bu akıllık kumbaralar çocuklar için ücretsiz olarak verilecektir. Her hesaba bir adet verilir. Eğer iki çocuğunuz varsa iki ayrı hesap açarak kumbara alabilirsiniz.

Özellikleri Nedir?

Garanti BBVA kumbara hesabı açarak para biriktirebilirsiniz. Garanti BBVA akıllı kumbara hesabı da normal vadesiz hesabınız gibi ATM kartı ile işlem yapılmaktadır. Ayrıca bu hesabınıza internet bankacılığı şifresi alarak hesaplarınızı devamlı kontrol edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Denizbank Eğitim Kredisi 2020 (55.000 TL)

TL ve kuruşlar için tasarlanan bu kumbara 1 TL, 50 Krş, 25 Krş, 10 Krş tanımaktadır. Yatırılan ve çekilen paraları kumbara otomatik olarak kayıt eder. Özellikle biriktirmek istediğiniz bir rakam varsa o rakamı belirterek hedefinize ne kadar kaldığını görebilirsiniz. Ayrıca para harcaması konusunda da sizi ikaz edecektir. Kullanıcı adınızı ve doğum gününüzü de sisteme kaydeder ve her doğum gününüzde size kutlama mesajı verecektir. Ayrıca çocuklar için 23 nisan ve 1 ocak’da yılbaşı mesaj kutlaması yapılmaktadır.

Garanti BBVA Gelecek Hesabı Nedir?

Çocuklarınız için erkenden gelecekleri için para biriktirmesi yapmak istiyorsanız bir çok bankanın hesabı sizler için hizmet vermektedir. Bu kampanyalardan en çok tercih edilenleri ise kumbara hesaplarıdır. Sizde kumbara hesapları ile aylık olarak para biriktirebilirsiniz. Ayrıca Garanti BBVA üzerinde gelecek hesap açtırabilirsiniz. Aylık en az 100 TL para yatırmak koşulu ile para biriktirme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için www.garantibvva.com.tr adresine girebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı