uygunaraba
Araba KredisiSenetle Araba

FUZUL OTO Senetle Araba Satışı

FUZUL OTO Senetle Araba Satışı nedir? FUZUL OTO Senetle Araba nasıl alınır? FUZUL OTO Senetle Araba Satışı ve başvurular nasıl oluyor? Şimdi sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Ülkemizde senetle araba satışı oldukça fazla bir talep almıştır. Bu talebin doğrultusunda bazı firmalarda senetle araba satışı yapmaya başlamışlardır. Sizlerde eğer firmalardan senetle araba alacaksanız bazı şartlara uygun olmanız durumunda bu işlemleri yapabilirsiniz. Senetle araba ile ilgili diğer yazımız olan WOWWO Senetle Araba Satışı yazımızı da okuyabilirsiniz.

FUZUL OTO’da senetle araba satan bir yerdir. Sizde bu yerden taksitle ve kendi sistemlerine uygun OTO kredisi olmadan senetle araba alabilirsiniz. Senetle araba için başvuru yapacaksanız sizlere bu başvurular hakkında bilgiler vereceğiz.

Fuzul Oto Senetle Araba 

Kafi maddi imkanlara sahip olmayan birçok kişi araç satın alma noktasında İlk olarak banka kredisinden faydalanmayı tercih etmektedir. Fakat banka kredilerinde anapara üzerine eklenen faiz miktarı ve uzu vadeler birçok ferdin zorlanmasına sebep olmaktadır. Şu sebeple faiz ve kredi gibi koşullar ile karşılaşmak istemeyen kişiler için taksitli ve faizsiz şekilde ödeme planları ile araç satın alma açısından Fuzuloto tarafınca sunulan sistemler yer almıştır.

Fuzuloto tarafından sağlanan bu ustalaşmış sistemler içerisinde herkes faizsiz otomobil seçenekleri kapsamında 4 farklı olanakından faydalanabilir. Bu kapsamda; çekiliş sistemi, peşinatlı erken teslim sistemi, vade ortası sistemi yada ara ödemeli erken teslim sistem benzer biçimde seçeneklerden birinden yararlanılarak araç sahibi olma olanakı bulunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Şırnak Senetle Araba Satan Galeriler

Faizsiz Araba Alma Kampanyaları 2020 Nedir?

Sistemlerde faiz ve vade farkı gibi durumlar ile karşılaşılmamaktadır. Sistemlerin tümünde araçlarını teslim almamış kişiler otomobil değeri, taksit sayısı ve taksit miktarlarında arttırma veya azaltma talep edebilir. Çekiliş sistemi sayesinde araç sahibi olmak istediğinizde, pratik bir şekilde belirli bir gruba katılmanız gerekir. Bu gruplar 11, 15, 21, 31, 37, 49 veya 61 kişinin katılımı sayesinde benzer ödeme planlarını sağlayan kişiler arasından seçilerek oluşturulur. Sistem detaylarında;

  • Her ay noter ile çekiliş yapılarak araç satın alacak kişinin belirlenmesi,
  • Kişinin kendi ödeme planını seçme imkanı bulunması,
  • Peşinat ödeme veya ödememe imkanı sunulması,
  • Sisteme giriş için ilk ay taksit miktarının ödenmesi ve organizasyon ücretinin ödenmesi gibi noktalar bulunmaktadır.
  • Bir örnek olarak; katılımcılar 50.000 TL araç değeri için peşinat ödemeden 21 ay gibi bir vade sayısı seçtiklerinde, 2.380,95 TL ilk taksit ödemesini sağladıktan sonra sadece 52.900 TL maliyet ile araç sahibi olabilir.

Taksitle Araba Satan Yerler Nedir?

Peşinatlı erken teslim sisteminde yine 50.000 TL gibi bir araç bedeli belirlediğinizde, örnek olarak 30.000 TL gibi bir peşinat ödemeniz gerekebilir. Sonrasında 21 ay taksit ödemesi için 952.38 TL taksit ödemesi ile birlikte 4 ayda teslim sağlanaraktır. Yine 52 bin 900 TL ile araç sahibi olabilirsiniz.

Bu sistemde de kişi önceden araç teslim tarihini belirler, peşinat verme ile sistem içerisine dahil olur. Aracını teslim alan kişi teslimat sonrasında da kalan taksitlerini sabit rakamları ile ödemeye devam eder. Sistemde ilk taksit ödemesi bir sonraki ay ile birlikte başlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kocaeli Senetle Araba Veren Yerler

Faizsiz Araba Alma Sistemi Nedir?

Vade ortası sisteminde ise kişi yine önceden araç teslim tarihini belirler ve her katılımcı taksitlerin yarısını ödediğinde otomobil sahibi olabilir. Bu sistemde ise

  • Peşinat ödemeden giriş sağlanır ve 5 ile 200 ay arasında vadeler seçilebilir. Örneğin, 40 ay taksit seçmiş bir kişi 20 ay ödeme yaptıktan sonra araç sahibi olabilir.
  • Teslimat sağlandıktan sonra taksiler ödenmeye devam edilir.
  • Sisteme dahil olmak için ilk taksit ödenmesi ve organizasyon ücretinin ödenmesi gerekir.

Fuzul Oto Çekiliş Sistemi 2020 Nedir?

Bu sistemde diğer sistemlerden farklı olarak belirli dönemlerde ara ödeme yapılması gerekir. Yine peşinatlı veya peşinatsız katılım sağlanabilir. Ara ödemeler taksit miktarlarından düşürdükten sonra borç tamamlanana kadar her ay sabit taksit miktarları ödenir.

  • Taksit ödemelerinde sıkıntı yaşandığında taksit dondurma talep edilebilir. Taksit ve organizasyon ücreti ödenerek sisteme katılım sağlanır.

İstanbul Senetle Araba Satan Yerler

İzmir Senetle Araba Veren Yerler ve Galeriler

Ankara Senetle Araba Veren Yerler 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı