uygunaraba
Bankalarİhtiyaç Kredisi

Düşük Faizli Bahar Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Düşük Faizli Bahar Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? Garanti BBVA üzerinden verilen bu kredilerde hangi şartlarda müşteri olmanız durumunda kredi alabilirsiniz.? Garanti BBVA bahar kredisi adı altında ne kadar faiz uygular? Sizlere bu yazımızda Garanti BBVA Düşük Faizli Bahar Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? bunun hakkında bilgiler vereceğiz. 

Garanti Kredisi almak için İnternet üzerinden başvuru yapabilmek için aşağıdaki vermiş olduğumuz linke tıklayarak 4 adımda başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Öncelikle vermiş olduğumuz linke tıklayınız karşınıza gelen sayfada İhtiyaç Kredisi Başvuru Formu yer alacaktır. Başvuru forumunda kişisel bilgiler, kimlik ve iletişim bilgileri, çalışma ve gelir bilgileri, kredi bilgileri yer almaktadır. Bu bölümleri sırasıyla ve eksiksiz olarak doldurduktan sonra kredi başvurunuz yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Düşük Faizli Bakar Kredisi Başvurusu Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Bireysel başvuruları yapabilmek artık çok kolaydır. Kişinin çalışma durumuna göre farklı belgeler talep edilmektedir. Bunlardan bahsetmek gerekirse;

  • Ücretli bir yerde çalışan bir kişi için 2 aydan eski olmayan bir adet güncel bordro veya SGK sicil numarası, iş yeri sicil numarası, aylık net ücret ve maaş üzerinden kesinti olmadığına dair bilgileri içeren son 1 ay içerisinde alınmış gelir yazısı ve imza sirküleri gerekmektedir.
  • Emekli bir kişinin emekli aylığı tahsis belgesi ve emekli maaşını gösteren banka hesap cüzdanı gerekmektedir. Çiftçi iseniz, çiftçilik belgesi ve zirai kazancı gösteren belge gerekmektedir.
  • Şahıs şirketiniz var ise, güncel vergi levhanız ve yıllık gelir vergisi beyannamesi ve güncel işletme hesap özetiniz gerekmektedir. Herhangi bir sermaye şirketine ortaklığınız var ise, yine güncel vergi levhanız, ve yıllık kurumlar vergisi beyannamesi gerekmektedir.
  • Gayrimenkul gelirleriniz var ise, kira aldığınız gayirmenkulün tapusu, 2 yıldan eski olmayan kira kontratı, 2 aydan eksik olmayan kira tahsilatına ilişkin belge gerekmektedir. Faiz üzerinden geliriniz var ise, başvurunuzdan sonra olmak şartı ile alınmış faiz gelir belgesi gerekmektedir.
  • Başvuru sahibi müşteri, ücretli çalışan ya da serbest meslek sahibi ise, kefil koşulu aranmamaktadır. Ancak banka uygun gördüğü takdirde kefil talep etme hakkına sahip olacaktır. Kefil talebi doğrultusunda, belirlenen kefilin de yukarıdaki şartlara uygun olarak listelenmiş belgeleri getirmeleri gerekmektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Akbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Garanti BBVA İnternet Şifresi Nasıl ALINIR?

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan

Garanti BBVA İşyeri Kredisi Kampanyaları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı