uygunaraba
Bankalarİhtiyaç Kredisi

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu (SMS KREDİ)

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler kolay bir şekilde başvurularını SMS ile gerçekleştirebilirler. Denizbank SMS kredi başvurusu haricinde ihtiyaç kredisi için ATM üzerinden, müşteri hizmetleri üzerinden, banka şubelerinden ve www.denizbank.com üzerinden web kredi başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank ihtiyaç kredisi hakkında bilmek istediklerinizi sizlere bu yazımızda bilgiler vereceğiz. İşte detaylar.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank ülkemizde ihtiyaç kredisi en çok veren bankalardan birisidir. Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız kredi notu ve kredi sicilinize bakmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu yapmadan önce kredi notunuzu öğrenirseniz ve 1100 üzerinde kredi puanınızın olması durumunda kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi notu yüksek olan vatandaşlar ise bu bankadan gelir belgesiz olarak kredi almaktadır. Banka faiz oranları bireysel müşterilerde kredi notuna göre değişiklik göstermektedir. Eğer sizde bu bankadan kredi almak istiyorsanız faiz oranlarının kredi notunuza göre değişeceğini bilmelisiniz. Eğer bu şartlara uygunsanız kredi başvurunuzu yapmanızda bir sakınca yoktur.

Denizbank Kredi Başvurusu SMS

Denizbank SMS kredi başvurusu numarası 3280 olarak belirlenmiştir. Denizbank üzerinden SMS kredisi başvurusu yaptığınız zaman sonucunu anında öğrenebileceksiniz. Denizbank SMS kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzdan KREDİM boşluk TCKİMLİK numaranızı yazarak 3280’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. İhtiyaç kredisi başvurunuzu 55.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli olarak kullanabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylandığında kimliğinizle birlikte en yakın banka şubesine giderek kredinizi alabilirsiniz. Onaylanan tutar kadarına kadar gelir belgesiz alabilirsiniz. Eğer onaylanan tutar üzeri kredi başvurusu yapmak istiyorsanız gelir belgenizi bankaya götürmeniz gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  ING Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan [HEMEN]

Denizbank Emekli Kredisi

Eğer bu bankadan emekli maaşı alıyorsanız veya bu bankaya maaşınızı taşımaya taahhüt ettiyseniz, size özel faizlerle kredi kullanabilirsiniz. Bu krediye başvurmak için banka şubesine gitmeniz gerekmektedir. Eğer icralık bir durumunuz yoksa ve kredi notunuz düşük olsa bile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Emekli kredisinde diğer banka borçlarınızı da ödeyebilirsiniz. Diğer banka borçlarında kredi ve kredi kartı borçları bulunmaktadır.

Denizbank Kredi Çekme Şartları

Denizbank kredi çekme şartları yukarıda da söylediğimiz gibi ilk olarak kredi notu ve kredi sicilidir. Kredi notu ile kredi sicili kötü olan kişilerin yaptığı başvurular olumsuz olarak sonuçlanacaktır. 18 yaşından büyük olan tüm T.C vatandaşları bu bankadan kredi alabilirler. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapıldığında banka sizden ek gelir ve kefil isteyebilir. Bu tamamen bankanın vereceği bir karardır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı