uygunaraba
Araba KredisiTaşıt Kredisi

Burgan Bank Taşıt Kredisi 2020 (Hesaplama)

Burgan Bank Taşıt Kredisi 2020 yılından itibaren 60 ay olarak verilmeye başlamıştır. Sıfır Km ve İkinci El Taşıt kredisi veren bu bankadan uygun faiz oranları ile kredi almanız mümkündür. Burgan Bank Taşıt kredisi başvurusu yapacak müşterilerin banka sicili uygun olma durumunda anında onay alacaklarını da söylemek isteriz.

Taşıt kredisi veya bir başka değişle araba kredisi almak isteyenler son zamanlarda Burgan Bank Taşıt Kredisi başvurusu yaparak kolay bir şekilde hayalindeki arabaya kavuşmaktadırlar. Bu yazımızda sizlere Burgan Bank Taşıt Kredisi 2020 yılı faiz oranları, hesaplama ve başvuru şartları hakkında bilgiler vereceğiz.

Burgan Bank Taşıt Kredisi Başvuru

Bu bankadan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız öncelikle kredi sicilinizin ve kredi notunuzun iyi olması gerekmektedir. Diğer bankalara nazaran daha düşük kredi notuna kredi veren bu bankadan icralık bir durumunuz yoksa ve kredi ürünlerinizde güncel gecikmeler yoksa sıfır ve ikinci el taşıt kredisi alabilirsiniz. Burgan Bank Taşıt Kredisi başvurusunu evraklarınız ile birlikte en yakın Burgan Bank Şubesine yapmanız gerekmektedir. Burgan Bank bu kredi için istenilen evraklar şunlardır.

  • Nüfus Cüzdanı
  • Gelir Belgesi
  • Sıfır Araç Alımlarında Fatura
  • İkinci El Araç Alımlarında ruhsat fotokopisi

Burgan Bank Taşıt Kredisi Faiz Oranı

Burgan Bank sıfır ve ikinci el araçlarda ayrı faiz uygulaması yapmaktadır. Alacağınız araca göre 60 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. Sıfır araçlarda araç fatura değerinin 100.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70’i, 100.000 TL üzerinde olan kısmı için %50’si kredilendirilir. İkinci el araçlarda ise kasko değeri üzerinden kredi verilecektir. İkinci el araçlarda da aynı oranlar geçerlidir. Yani 150.000 TL’lik bir araç alımınızda 100.000 TL’ye kadar 70.000 TL geriye kalan 50.000 TL’nin de 25.000 TL’sini kredi olarak kullanacaksınız. 150.000 TL araç alımınızda kullanacağınız kredi 95.000 TL olacaktır. Bu krediyi 60 ay vade ile kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Yalova Senetle Araba Veren Yerler

Burgan Bank Sıfır Araç Alımlarınızda faiz oranı olarak %2.25, ikinci el araçlarda faiz oranı %2.33 olarak belirlenmiştir. Kredi notunuza ve maaş müşterisi olmanız durumunda kredi faiz oranı düşebilir. Bunun için banka şubelerine giderek başvuru yapmalısınız.

Burgan Bank Taşıt Kredisi Hesaplama 2020

AraçKredi TutarıVadeAylık Taksit
Sıfır KM30.000 TL24 Ay1.715 TL
İkinci EL 30.000 TL24 Ay1.733 TL
Sıfır KM30.000 TL60 Ay1.015 TL
İkinci EL30.000 TL60 Ay1.037 TL

Burgan Bank Taşıt kredisi almak istiyorsanız güncel faiz oranlarını banka şubelerinden öğrenmenizi tavsiye ederiz. Banka faiz oranları değişiklik gösterebilir.

Burgan Bank Emekliye Taşıt Kredisi

Emeklilere özel kampanya yapan Burgan Bank taşıt kredisi içinde ayrı bir kampanya yapmıştır. Burgan Bank üzerinden emekli maaşı alıyorsanız veya maaşınızı bu bankaya taşımayı taahhüt ediyorsanız kredi notunuza bakmaksınız anında taşıt kredisi alabilirsiniz. Kredi notunuzun yüksekliğine faiz uygulanacaktır. Eğer bu bankadan kredi başvurusu yapmak isteyen emekli iseniz en yakın banka şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

Yukarıda sizlere Burgan Bank Taşıt Kredisi hakkında bilgiler verdik. Bu krediyi kullanmanız durumunda hayat sigortası mecburi yapılacak kasko ise isteğe bağlı yapılacaktır. Eğer kaskoyu bu bankaya yaptırırsanız düşük faizli kredi alabilirsiniz. 2.el taşıtlarda ise 3 yaşına kadar olan araçlara kredi verilmektedir.

Daha detaylı bilgi için www.burganbank.com.tr adresini arayabilir veya 444 8 222 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Diğer bankaların taşıt kredisi kampanyalarından olan bir önceki yazımız Denizbank Taşıt Kredisi 2020 makalesini okuyarak bu bankadan da kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankası Taşıt Kredisi 2020 (2.El ve Sıfır KM)
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı