Bankalardan Satılık Araçlar 2019
1 Eyl, 2019 0:10 tarihinde eklendi

Bankalardan Satılık Araçlar 2019

Bankalardan Satılık Araçlar 2019

Bankalardan Satılık İkinci El Araçlar alabilirsiniz. Bankaların icra ile sattığı araçları ihale usulü satın almanız mümkündür. Bu yazımızda sizlere bankalardan satılık araçlar nasıl alınır ve hangi şartlarda bu araçlara sahip olabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

İkinci el araç alımlarında bankalardan araç almak daha uygun gelebilir. Bu arabalar icra yoluyla bankanın el koyduğu araçlar oldukları için piyasa altında fiyatlarla satışlar yapılmaktadır. Sizde eğer uygun fiyatlı 2.el araba satın almak istiyorsanız bankaların ihalelerini takip edebilir ve size uygun olan arabaların ihalesine girerek araba sahibi olabilirsiniz. Şimdi bankalardan satılık araçlar hakkında genel bilgileri verelim.

Bankalardan Satılık Araçlar 2019

Bankalar kendi bünyesi üzeriden taşıt kredisi verdikleri araçlarda kredi taksitlerini uzun süre ödemeyenleri icraya vermektedirler. Bu durumda banka araba el koyarak kısa bir süre sonra satış yapar ve borcunu temin eder. Bu satışı da herhangi birine ihale usulü yaparlar. Bankaların internet siteleri üzerinden ve ilanlarından bu araba satışlarının yapılacağı il ve ilçeleri öğrenebilir ve belirtilen tarihlerde hangi araçların ihaleye çıkacağını öğrenebilirsiniz. Bu ihale sistemi sadece araçlar için geçerli değildir. Araçlar ile birlikte gayrimenkul alımları da bu şekilde yapılmaktadır. Bankalar ihaleye girecek vatandaşların %6’lık bir kısmını bankaya teminat olarak yatırmasını da isteyecektir. Şimdi sizlere ikinci el araç satan bankalar hakkında bilgiler verelim.

Vakıfbank Satılık 2.El Araçlar

Vakıfbank üzerinden satılık araçları internet üzerinden takip etmeniz mümkündür. Vakıfbank 2.el araç ilanları için tıklayınız. Burada hangi araçların ne kadar fiyat ile satıldığını görebilirsiniz. Ayrıca ihale süresini de öğrenebilirsiniz. Bu araçları gördünüz ve teklif vermek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

  • Vakıfbank satılık araçlara teklif vermek için Vakıfbank şubesi üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.
  • Vakıfbank Başvurusu yaptıktan sonra aracın muhammen bedelinin %5’lik kısmını teminat olarak yatırmanız gerekir.
  • Banka tarafından verilecek Araç Satış Şartnamesi’nin her sayfasının altına imza atmanız gerekir. Araç satış şartnamesi için tıklayınız.
  • Başvuru sırasında Nüfus Cüzdanı ve Araç Satış Şartnamesi ile başvuru yapabilirsiniz. Eğer alacak kişi Tüzel kişi ise bu evraklar ile birlikte şirket evraklarını da bankaya getirmelidir.
  • Şube tarafından evraklarınız incelendikten sonra gerekli kontroller yapılır ve onay almanız durumunda kayıtlı olan cep telefonunuza ve e-posta adresinize sisteme girmek için şifre gönderilecektir. Kullanıcı adı ve şifre gönderildikten sonra internet sitesinden giriş yapabilir ve teklifinizi verebilirsiniz.
  • Kullanıcı adınız gerçek kişiler için TC Kimlik numarası, tüzel kişiler için ise vergi numaralarıdır.
  • İhalede en yüksek teklifi veren kişi kazanmış olacaktır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Şekerbank Satılık Araçlar Listesi 2019

Halkbank Satılık Araçlar 2019

Halkbank tarafından da satılık araçları alabilirsiniz. İcra ile satılığa çıkan araçları internet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Halkbank resmi internet sitesi üzerinden takip etmeniz mümkündür. Yukarıda şartlarla hemen hemen aynı olan bu işlemler için ve araçların fiyatları için tıklayınız. Halkbank araçlar listesinde tır, kamyon, minibüs, otobüs gibi bir çok araç bulunmaktadır.

TEB Satılık 2.El Araçlar 2019

TEB’den de banka tarafından icra yoluyla satışa çıkan araçları ihale usulünde alabilirsiniz. TEB satılık araçlar ilanlarına göz atmak için 2.el araç ilanları sayfasına gidebilirsiniz. Banka şubelerine giderek de bu işlemlerin hakkında bilgi alabilir ve araç listesini görebilirsiniz. Araç ihalesine katılmak için belirli bir teminatı bankaya yatırmanız gerekmektedir.

Ziraat Bankası Satılık Araçlar

Ziraat Bankası üzerinden de icralık olan araçları satın alabilirsiniz. Ziraat Bankası sizden aldığı teminat sonrası ihaleye katılımınızı onaylayacaktır. Ziraat bankası üzerinde de pek çok araç çeşidi vardır. Özellikle traktör gibi almak istediğiniz araçlar için arama yapabilirsiniz. Ziraat Bankası araç ilanları sayfasına giderek tüm araçları ve fiyatlarını görebilirsiniz. İhaleye girmek için Vakıfbank gibi aynı şartlar mevcuttur. İhaleye girişiniz onaylandıktan sonra size kullanıcı adı ve şifreniz verilecek internet sitesi üzerinden de ihaleye girebileceksiniz.

Garanti Bankası Satılık Araçlar

Garanti Bankası üzerinden de satılık araçlara ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı model ve markalar ile pek çok araç alımı yapabilirsiniz. Bunun içinde resmi internet sitesi üzerinden Garanti Satılık Araçlar İlanları sayfasına gidebilirsiniz. Bu sayfada ihaleye giriş, şartlar ve başvuru hakkında da bilgileri bulabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra onay alırsanız ihalelere katılabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Gaziantep Senetle Araba 2019 (Hemen Satış)

QNB Finansbank Satılık Araçlar 2019

Finansbank’ta kendi icra yoluyla aldığı araçların satışlarını online internet üzerinden yapmaktadır. Genellikle gayrimenkul ve araç satışlarını aynı site üzerinde yapmaktadırlar. Sizde Finansbank satılık araçlar sayfasına giderek ihaleler ve başvurular hakkında bilgi alabilirsiniz. Başvurunuzun uygun bulunması durumunda uygun araç alımı yapmak için ihaleye katılabilirsiniz.

Yukarıda sizlere Bankalardan satılık araçlar hakkında bilgiler verdik. Bir önceki yazımız olan Şekerbank Satılık araçlar adlı yazımızı okuyarak bu bankanın verdiği kampanyaları da öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *